4.08.2009 / Biznes
AdTotal rozszerza ofertę
 
REKLAMA

AdTotal, sieć reklamowa Wirtulanej Polski, poszerza ofertę o sieć bankomatów eCard oraz serwis internetowy telepolis.pl
 
- W ofercie AdTotala obok serwisów WWW znalazły się rozwiązania mobilne, TV, ekrany LCD, a także reklama w sieciach bankomatowych. Taka cross-promocyjna oferta reklamowa to nie tylko niższe koszty dotarcia przez reklamodawcę do konsumentów, ale też nowe źródła przychodów dla współpracujących z siecią wydawców. Przede wszystkim jednak możliwość przebicia się z przekazem promocyjnym przez reklamowy clutter. Odbiorca reklamy styka się z nią bowiem na wielu różnorodnych nośnikach - mówi Szymon Szmigiel, Kierownik Sprzedaży Sieci AdTotal.

7294_adtotal.png


Klienci AdTotal mają teraz możliwość reklamowania się w kilkuset bankomatach eCard. Reklamę można targetować na określone lokalizacje, regiony i miast. W ofercie znalazły się ekrany: transakcyjny, powitalny oraz pożegnalny. 
 
Do internetowej oferty AdTotala włączony został również serwis telepolis.pl - witryna dotycząca szeroko pojętej telekomunikacji (telefonia, sprzęt telekomunikacyjny, nowe technologie służące do przekazywania danych, itd.). Umieszczone są na niej m.in. informacje o promocjach, taryfach, telefonach (w tym testy), instrukcje obsługi, aktualności związane z rynkiem telekomunikacyjnym i usługami. Miesięczna liczba odsłon stron serwisu telepolis.pl przekracza 6,5 miliona. W ramach serwisów WWW AdTotal proponuje zarówno standardowe formy reklamowe, jak również rozwiązania dedykowane – uzgadniane z klientem i dostosowane do jego potrzeb.

Podziel się! |
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Nie bądź anonimowy. Zarejestruj się! Otrzymasz profil dzięki, któremu Twoje komentarze będą bardziej wiarygodne. Będziesz miał również dostęp do newslettera, ofert pracy, forum dyskusyjnego oraz kontaktu do innych zarejestrowanych osób.
wymagane
 
 
wymagane,niepublikowane
 
obrazek nieczytelny
 
 
Po dodaniu komentarza, Twój adres IP będzie widoczny obok nicka.
wyślij
Arrow
newsletter
 
Arrow
Loader
ostatnie komentarze
więcej
 

Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
© 2012 interaktywnie.com. All rights reserved.