12.10.2010 / E-commerce
 

Amazon wysyła za darmo do Polski

  • Polub
  • Opublikuj
  • Udostępnij
 
fot. Flickr.com/[nati]/CC
fot. Flickr.com/[nati]/CC

Amazon otwiera się na wschód, dzięki czemu z darmowej wysyłki mogą skorzystać mieszkańcy 17 europejskich krajów, między innymi Belgii, Holandii, Finlandii czy Włoch. Jednak aby skorzystać z darmowej wysyłki, trzeba złożyć zamówienie za minimum 25 funtów (przyjmując kurs 4,55 zł, wartość zamówienia powinna wynieść  113 złotych). Ponadto zamówienie nie powinno zawierać przedmiotów o zbyt dużych wymiarach.

Realizacja zamówienia trwa od trzech do pięciu dni roboczych. W Amazonie można płacić za pomocą kart kredytowych oraz debetowymi. Akceptowane są karty Visa, Visa Electron, Delta i MasterCard.Dzięki darmowej wysyłce Amazon chce umocnić swoją pozycję na europejskim rynku sklepów multimedialnych. Wprowadzenie darmowej wysyłki pozwoli mu konkurować również z polskimi gigantami: Empikiem czy Merlinem. Amazon jest również właścicielem serwisów sieci BuyVip.com. 

  • Polub
  • Opublikuj
  • Udostępnij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
Komentarze (5)
Grzegorz Niepewny
1. Grzegorz Niepewny 13.10.2010 / 07:32
.. i warto by zlinkować brytyjski amazon.co.uk , bo to właśnie jego ten artyku dotyczy.
rudy witek
2. rudy witek 13.10.2010 / 15:30
No i dobrze. Wreszcie Amazon robi się bardziej przystępny dla klientów z Polski. Czekamy aż wreszcie uruchomia jego polską wersję. W końcu nie jesteśmy jakimś mikroskopijnym rynkiem.
Justyna prv
3. Justyna prv 14.10.2010 / 21:27
Do Polski wkracza w końcu dwudziesty pierwszy wiek. Fajnie jest być Polakiem:) Ale może jakoś damy sobie radę ze wszystkim. Niech tylko więcej takich inicjatyw będzie a będzie ok i będzie nam się lepiej żyło
konik kolnik
4. konik kolnik 19.10.2010 / 18:46
Ale fajnie. Dobrze że ktoś jednak myśli o takich właśnie rzeczach. W końcu i nam należy się darmowa przesyłka. Może w końcu będziemy w stanie poczuć się jak obywatele Unii Europejskiej a nie jakieś tam gorsze państwo
Piotrek
5. Piotrek, 217.17.40.*, 17.03.2011 / 17:40
To nie prawda ze amazon jak kolwiek stara sie byc otwarty na Polske. Np ich nowy produkt czytnik kindle. Nie dosc ze w UK pomimo ze kosztuje znacznie wiecej niz 25 funtow bo az 111 nie jest dostepny dla Polakow. i odsylani jestesmy do Stanow zeby sobie tam kupic i oczywiscie zaplacic za shipping.
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
ASPER SOFTWARE HOUSE
NuOrder
6ix
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2017 interaktywnie.com. All rights reserved.