12.10.2010 / E-commerce
 

Amazon wysyła za darmo do Polski

 
fot. Flickr.com/[nati]/CC
fot. Flickr.com/[nati]/CC

Amazon otwiera się na wschód, dzięki czemu z darmowej wysyłki mogą skorzystać mieszkańcy 17 europejskich krajów, między innymi Belgii, Holandii, Finlandii czy Włoch. Jednak aby skorzystać z darmowej wysyłki, trzeba złożyć zamówienie za minimum 25 funtów (przyjmując kurs 4,55 zł, wartość zamówienia powinna wynieść  113 złotych). Ponadto zamówienie nie powinno zawierać przedmiotów o zbyt dużych wymiarach.

Realizacja zamówienia trwa od trzech do pięciu dni roboczych. W Amazonie można płacić za pomocą kart kredytowych oraz debetowymi. Akceptowane są karty Visa, Visa Electron, Delta i MasterCard.Dzięki darmowej wysyłce Amazon chce umocnić swoją pozycję na europejskim rynku sklepów multimedialnych. Wprowadzenie darmowej wysyłki pozwoli mu konkurować również z polskimi gigantami: Empikiem czy Merlinem. Amazon jest również właścicielem serwisów sieci BuyVip.com. 

wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
Komentarze (5)
Grzegorz Niepewny
1. Grzegorz Niepewny 13.10.2010 / 07:32
.. i warto by zlinkować brytyjski amazon.co.uk , bo to właśnie jego ten artyku dotyczy.
rudy witek
2. rudy witek 13.10.2010 / 15:30
No i dobrze. Wreszcie Amazon robi się bardziej przystępny dla klientów z Polski. Czekamy aż wreszcie uruchomia jego polską wersję. W końcu nie jesteśmy jakimś mikroskopijnym rynkiem.
Justyna prv
3. Justyna prv 14.10.2010 / 21:27
Do Polski wkracza w końcu dwudziesty pierwszy wiek. Fajnie jest być Polakiem:) Ale może jakoś damy sobie radę ze wszystkim. Niech tylko więcej takich inicjatyw będzie a będzie ok i będzie nam się lepiej żyło
konik kolnik
4. konik kolnik 19.10.2010 / 18:46
Ale fajnie. Dobrze że ktoś jednak myśli o takich właśnie rzeczach. W końcu i nam należy się darmowa przesyłka. Może w końcu będziemy w stanie poczuć się jak obywatele Unii Europejskiej a nie jakieś tam gorsze państwo
Piotrek
5. Piotrek, 217.17.40.*, 17.03.2011 / 17:40
To nie prawda ze amazon jak kolwiek stara sie byc otwarty na Polske. Np ich nowy produkt czytnik kindle. Nie dosc ze w UK pomimo ze kosztuje znacznie wiecej niz 25 funtow bo az 111 nie jest dostepny dla Polakow. i odsylani jestesmy do Stanow zeby sobie tam kupic i oczywiscie zaplacic za shipping.
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
Po dodaniu komentarza, Twój adres IP będzie widoczny obok nicka.
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
Opcom Sp. z o.o. S.K.A.
Future Advert Agencja PR
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2016 interaktywnie.com. All rights reserved. Created by Opcom