19.04.2016 / Ludzie / Personalia
 

Awanse w pionie Invention domu mediowego Mindshare Polska

 • Polub
 • Opublikuj
 • Udostępnij
 
Paweł Kowal i Anita Serafin (fot. Mindshare)
Paweł Kowal i Anita Serafin (fot. Mindshare)

Dom mediowy Mindshare Polska wprowadza zmiany personalne w pionie Invention – dziale odpowiedzialnym za realizację projektów z wykorzystaniem najnowszych technologii i kanałów digital. Anita Serafin awansowała na stanowisko Director pionu Invention, a Paweł Kowal został Performance & Creative Managerem, Invention. Zespół niezmiennie raportuje do Anny Nowak, Partner, Invention, Mindshare Polska.

Anita Serafin dotychczas pełniła funkcję Manager, Invention. Na stanowisku Director będzie odpowiedzialna za projektowanie i nadzór nad realizacją kompleksowych strategii komunikacyjnych, wykorzystujących nowe kanały i narzędzia komunikacji, w tym media społecznościowe. Do obowiązków Anity będzie należała koordynacja prac pionu Invention, w tym zarządzanie realizacją niestandardowych działań digital.

Z Mindshare związana jest z przerwami od 2006 roku. Zajmowała się planowaniem kampanii internetowych m.in. dla: Ford, Samsung, HSBC czy Sodexo. Następnie przez kilka lat w Agorze zarządzała projektami specjalnymi i rozwojem internetowych produktów reklamowych. W Mindshare Polska ponownie od października 2014 roku. Jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej.

W codziennej pracy będzie ją wspierał Paweł Kowal, który awansował na stanowisko Performance & Creative Manager, Invention. Będzie odpowiedzialny za koordynację działań performance i dalsze wsparcie rozwoju programmatic w Mindshare w kierunku data driven i adaptive marketing advertising. Dodatkowo do jego obowiązków będzie należała koordynacja i rozwój komórki kreatywno-produkcyjnej w ramach pionu Invention. Z Mindshare Polska związany jest od 2013 roku – dotychczas na stanowisku Performance & Programmatic Strategist, Invention, gdzie zajmował się koordynacją i nadzorem merytorycznym nad projektami efektywnościowymi, realizowanymi przez Mindshare i GroupM.

Doświadczenie zdobywał w Grupie Clickad i agencjach kreatywno-produkcyjnych, gdzie odpowiadał na prowadzenie projektów, grafikę i obsługę klienta. Jest absolwentem Wydziału Socjologii Collegium Civitas ze specjalizacją w mediach i komunikacji społecznej. 

Jednocześnie z dniem 30 czerwca 2016 r. współpracę z domem mediowym kończy Bartosz Sikora, Director, Invention, który przeszedł do Haves Media Group.

 • Polub
 • Opublikuj
 • Udostępnij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
 • VENTI VENTI

  Mamy talent, świetne pomysły i nie zawahamy się ich użyć :-) Nasze kompetencje: witryny korporacyjne,...

  Zobacz profil w katalogu firm
 • NuOrder NuOrder

  Jesteśmy partnerem marek w zakresie kompleksowych działań interaktywnych i kampanii performance. Budujemy...

  Zobacz profil w katalogu firm
 • grey tree sp. z o.o. grey tree sp. z o.o.

  Naszym Klientom od 2007 roku zapewniamy kompleksową obsługę social media dla marki lub firmy. Oferujemy skuteczne...

  Zobacz profil w katalogu firm
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
Digital We
ASPER SOFTWARE HOUSE
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2017 interaktywnie.com. All rights reserved.