2.12.2016 / Ludzie / Personalia
 

Dembiński w zarządzie WALK Creative

 • Polub
 • Opublikuj
 • Udostępnij
 
na zdjęciu Tomasz Dembiński [fot. WALK]
na zdjęciu Tomasz Dembiński [fot. WALK]

Tomasz Dembiński objął stanowisko CEO w trzech business unitach Grupy WALK - WALK Creative, WALK Promotion i WALK Digital. Zastąpił na tym stanowisku Pawła Miklaszewskiego, który został szefem nowo powstałego studia designu - WALK with David. Jednocześnie Miklaszewski nadal pełni funkcję członka zarządu Grupy WALK.

WALK Creative to agencja, która jest w najlepszym momencie swojego rozwoju. Z dorobkiem, nagrodami i w mojej ocenie wciąż przed najciekawszymi i najbardziej spektakularnymi realizacjami. To agencja, która budzi zaciekawienie klientów i w której chcą pracować dobrzy ludzie. Odpowiednie standardy i dobrze zaplanowane procesy pomogą nam skupić się na jakości pracy kreatywnej i szukaniu innowacyjnych rozwiązań – mówi Tomasz Dembiński, CEO WALK Creative.

Tomasz Dembiński ma pod 18-letnie doświadczenie zawodowe, w tym 8-letnie w zarządzaniu pracą agencji i firm. Ostatnio jako CEO był związany z San Markos, a wcześniej również na stanowisku CEO z Chocolate Company Polska, gdzie odpowiadał m.in. za wprowadzanie na polski rynek marek premium z segmentu FMCG.

W Grupie WALK na stanowisku CEO będzie odpowiedzialny za zarządzanie pracą trzech business unitów: WALK Creative – specjalizującego się w tworzeniu kreacji ATL, WALK Promotion – realizującego działania BTL, field i shopper marketingowe oraz WALK Digital – dostarczającego rozwiązania interaktywne.

Zmiana na stanowisku osoby zarządzającej częścią kreatywną grupy jest naturalną konsekwencją naszego rozwoju. Odchodzimy od modelu właścicielskiego zarządzania strukturami i oddajemy je w ręce ludzi, w których profesjonalizm i potencjał wierzymy - mówi Paweł Miklaszewski, Partner WALK. 

WALK with David to studio designu, na którego czele wraz z Pawłem Miklaszewskim stanął David Racchi, zdobywca dziesiątek nagród na festiwalach kreatywności (m.in. 3 nagród i nominacji w konkursie Cannes Lions), obejmując stanowisko Head of Design/Partner.

 

 • Polub
 • Opublikuj
 • Udostępnij
TAGI

walk


wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
 • ASPER SOFTWARE HOUSE ASPER SOFTWARE HOUSE

  ASPER SOFTWARE HOUSE z Warszawy to osiem lat doświadczenia i dziesiątki zadowolonych Klientów. W naszej pracy...

  Zobacz profil w katalogu firm
 • AdROI AdROI

  AdROI jest niezależną agencją marketingową skoncentrowaną na projektowaniu i realizacji wielokanałowych...

  Zobacz profil w katalogu firm
 • Digital We Digital We

  Wdrożenia, doradztwo, strategia, audyty, szkolenia, badania - internet i mobile. - serwisy i aplikacje internetowe...

  Zobacz profil w katalogu firm
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2017 interaktywnie.com. All rights reserved.