19.06.2017 / Ludzie / Personalia
 

Do FinAi® dołączają kolejne osoby

  • Polub
  • Opublikuj
  • Udostępnij
 
Adrianna Borkowska (fot. FinAi®)
Adrianna Borkowska (fot. FinAi®)

W czerwcu do FinAi® dołączyły dwie osoby - Adrianna Borkowska – Head of SEO i Janusz Wróblewski – Head of Communications. Nowi pracownicy wzmocnili dział marketingu zarządzany przez Pawła Ostrowskiego, CMO FinAi®. 

Adrianna Borkowska objęła stanowisko Head of SEO i będzie kierowała zespołem odpowiedzialnym za przygotowanie strategii oraz realizację kompleksowych działań SEO dla serwisu FinAi.pl. Z branżą marketingu interaktywnego jest związana od 2011 r. Karierę zawodową rozpoczęła w agencji Emarketing Experts na stanowisku specjalisty SEO/SEM. W latach 2014 - 2016 pracowała w agencji Kompan.pl jako Team Leader warszawskiego działu SEO, gdzie odpowiadała za realizację działań z zakresu pozycjonowania dla klientów firmy oraz wspierała merytorycznie dział sprzedaży. Przed przejściem do FinAi® zarządzała projektami digitalowymi 360 stopni na stanowisku Account Manager w agencji They.pl. Ukończyła Wydział Prawa i Administracji Politechniki Warszawskiej na kierunku Administracja. 

Janusz Wróblewski (fot. FinAi®)

Janusz Wróblewski dołączył do FinAi®  zajmując stanowisko Head of Communications. Będzie  odpowiadał za realizację strategii komunikacji, kompleksowe działania PR oraz kontakty z mediami – pełniąc obowiązki rzecznika prasowego. Posiada ponad 8-letnie doświadczenie w branży PR obejmujące m.in. komunikację korporacyjną, produktową, wewnętrzną i kryzysową. Karierę zawodową rozpoczął i kontynuował w agencji United PR, do której dołączył w 2008 r. W latach 2009 - 2011 jako Account Manager odpowiadał za realizację projektów dla firm z sektorów finansowego i nowych technologii. Od 2011 r. na stanowisku Senior Account Manager zarządzał zespołem agencji odpowiedzialnym za PR korporacyjny i obsługę klientów z branży finansowej. Doświadczenie zawodowe zdobywał pracując dla firm takich jak: Alior Bank, BLIK – Polski Standard Płatności, IBM Polska, PepsiCo, Western Union oraz dla Komisji Europejskiej. Jest absolwentem Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku Stosunki międzynarodowe.

FinAi® to założona w 2016 r. polska spółka technologiczna z branży finansowej. Firma pracuje nad wdrożeniem innowacyjnej platformy kredytowej, która skróci i przede wszystkim uprości skomplikowaną dotąd drogę klienta do uzyskania kredytu bankowego. Spółka zatrudnia obecnie blisko 30 osób - najlepszych specjalistów z dziedziny finansów, nowych technologii oraz komunikacji marketingowej. FinAi® pozyskał w rundzie seed 4,6 mln złotych. Inwestorem jest Fundusz Fidiasz, należący do Krzysztofa Domareckiego – założyciela Grupy Selena.

 

  • Polub
  • Opublikuj
  • Udostępnij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
ASPER SOFTWARE HOUSE
6ix
Digital We
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2017 interaktywnie.com. All rights reserved.