22.09.2016 / Ludzie / Personalia
 

Marcin Zięciak stanął na czele zespołu sprzedaży brytyjskiego wydawcy Zetha Media

 • Polub
 • Opublikuj
 • Udostępnij
 
Marcin Zięciak (fot. Zetha)
Marcin Zięciak (fot. Zetha)

Początkiem września Marcin Zięciak objął stanowisko Group Account Managera w Zetha Media - największego wydawcy polskojęzycznych mediów w Wielkiej Brytanii. Wydawca tym samym planuje wejście także na polski rynek.

Do głównych zadań Zięciaka w nowym miejscu pracy należy rozwój współpracy z polskimi reklamodawcami na bazie istniejącego portfolio, współpraca z brytyjskimi i polskimi domami mediowymi oraz wsparcie wdrożeń nowych usług brytyjskiego wydawcy na polskim rynku. Nowy Group Account Manager odpowiada za obszary offline, online oraz projektów specjalnych - w tym eventów. 

- Po wielu latach funkcjonowania i licznych doświadczeń na rynku mediów w Wielkiej Brytanii zapragnęliśmy sięgnąć także po rynek polski. Liczę, że wzmocnienie zespołu doświadczonym menadżerem sprzedaży, który swoją karierę budował w Polsce bardzo nam w tym pomoże. Chcemy, żeby nasze marki były rozpoznawalne także w Polsce. Wiem, że nasze brytyjskie doświadczenie możemy z powodzeniem  oferować także polskim klientom, którzy szukają brytyjskiej jakości dla swoich polskich działań na rodzimym rynku, stąd w planach pojawiły się nowe produkty, za których wdrożenie odpowiedzialny będzie właśnie Marcin Zięciak - mówi Anna Godek-Biniasz, Dyrektor Zarządzająca Zetha Media.

Zetha Media jest właścicielem ukazujących się w Wielkiej Brytanii tygodników "Polish Express" i “LAJT” oraz serwisów Polishexpress.co.uk, Lajt.co.uk, Stefa.co.uk, Polacy.co.uk. Jest także organizatorem corocznego plebiscytu dla biznesu “Polish Choice” oraz wydarzeń kulturalnych. Wydawnictwo funkcjonuje obecnie wyłącznie na rynku brytyjskim, gdzie obecne jest od 2005 roku, reprezentując grupę największych mediów etnicznych, czyli kierowanych do mniejszości etnicznych, na Wyspach Brytyjskich. 

Przez ostatnie 12 lat Zięciak pracował w krakowskim oddziale Polska Press jako Dyrektor Biura Reklamy. Z poprzednim pracodawcą rozstał się w czerwcu tego roku. 

 

 • Polub
 • Opublikuj
 • Udostępnij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
 • asper asper

  Asper to ponad osiem lat doświadczenia i dziesiątki zadowolonych Klientów. Przyświeca nam filozofia w myśl...

  Zobacz profil w katalogu firm
 • - AGENCJA INTERAKTYWNA - JAAQOB - AGENCJA INTERAKTYWNA - JAAQOB

  Od ponad 10 lat tworzymy użyteczne serwisy internetowe, zachwycające kreacje graficzne i skuteczne strategie...

  Zobacz profil w katalogu firm
 • Brand Voice Brand Voice

  Czy budowanie efektywnych relacji z otoczeniem firmy wymaga obecnie wyjścia poza tradycyjnie rozumiane media...

  Zobacz profil w katalogu firm
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
asper
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2016 interaktywnie.com. All rights reserved. Created by Opcom