13.03.2017 / Ludzie / Personalia
 

Marta Łysiak przechodzi z YouTube do Group One

 • Polub
 • Opublikuj
 • Udostępnij
 
na zdjęciu: Marta Łysiak (fot. Value Media)
na zdjęciu: Marta Łysiak (fot. Value Media)

Marta Łysiak, przez ostatnie 2 lata CEE Strategic Partner Manager w londyńskim YouTube, będzie pomagać klientom Value Media budować ich własny kontent na platformach typu YouTube czy Facebook.

Do zespołu Value Media dołącza Marta Łysiak, od 2008 roku związana z Google, przez ostatnie 2 lata CEE Strategic Partner Manager w londyńskim oddziale YouTube. W Wielkiej Brytanii współpracowała z największymi youtuberami i doradzała kluczowym klientom Google, jak budować kontent i komunikować się z widownią w naszym regionie. Była zaangażowana w projekty m.in. dla Nestle, Avon, L'Oreal, Unilever, ING, Millennium, Allegro, Asos, BBC, Tymbark. Marta dołącza do Value Media, finalnie będzie jednak tworzyć osobną strukturę ściśle współpracując ze wszystkimi spółkami Group One.

- Zdecydowałam się na przejście do Group One, bo tu będę miałą szansę zbudować zupełnie nową jakość. Niezależność grupy i duża elastyczność działania mają ducha start-upu. A tylko w takim, niekorporacyjnym klimacie da się działać na tyle szybko, by dobrze robić digital, który zmienia się z dnia na dzień. Moim celem jest tworzenie w Polsce takiej komunikacji marek w socialu i YouTube, w którą internauci będą chcieli sami realnie się angażować. Współpracę z influencerami da się budować „bez obciachu”, autentycznie, tak, żeby wydobyć z niej to, co najlepsze dla marki. Zajmowałam się tym przez lata, także w Londynie, pracując z top nazwiskami z Polski i zagranicy. W Group One będę w stanie połączyć 2 rzeczy: z jednej strony szyć strategie na miarę, pod digitalowe DNA i w stylu naturalnym dla tego środowiska, bez nienaturalnych „przeklejek” z „dużych” kampanii ATL. Z drugiej – dzięki potężnemu zapleczu Value Media, będziemy w stanie zaoferować Klientom obsługę procesu od A do Z, od consultingu i strategii, przez produkcję i media. Czym będziemy się różnić od podmiotów już działających na rynku? Część z nich to raczej agencje zrzeszające influencerów. Inne, nawet jeśli sięgają po kreację, mają nieporównywalnie mniejsze od Group One zaplecze i możliwości wdrożenia kampanii tak, żeby na każdym etapie zadbać o standard – mówi Marta Łysiak.

 • Polub
 • Opublikuj
 • Udostępnij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
 • Digital We Digital We

  Wdrożenia, doradztwo, strategia, audyty, szkolenia, badania - internet i mobile. - serwisy i aplikacje internetowe...

  Zobacz profil w katalogu firm
 • AdROI AdROI

  AdROI jest niezależną agencją marketingową skoncentrowaną na projektowaniu i realizacji wielokanałowych...

  Zobacz profil w katalogu firm
 • Tomasz Bonek Marta Smaga Sp. z o.o. Tomasz Bonek Marta Smaga Sp. z o.o.

  Kompleksowo realizujemy projekty internetowe - od strategii, poprzez wdrożenie witryny, do pozyskiwania...

  Zobacz profil w katalogu firm
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
ASPER SOFTWARE HOUSE
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2017 interaktywnie.com. All rights reserved. Created by Opcom