14.03.2017 / Ludzie / Personalia
 

Sempai rozbudowuje działy SEO i Client Service

  • Polub
  • Opublikuj
  • Udostępnij
 
na zdjęciu: (od lewej) Paweł Grabowski, Monika Zahorowska i Mariusz Waszkiewicz
na zdjęciu: (od lewej) Paweł Grabowski, Monika Zahorowska i Mariusz Waszkiewicz

Agencja Sempai specjalizująca się w performance marketingu, powiększyła zespół o kolejne trzy osoby. Mariusz Waszkiewicz i Monika Zahorowska wzmocnili dział SEO, natomiast Paweł Grabowski został nowym Account Managerem. To nie koniec zmian w Sempai. Tylko w najbliższym miesiącu agencja planuje także rozbudować zespół odpowiedzialny za realizację kampanii AdWords i Facebook Ads. 

Mariusz Waszkiewicz, nowy specjalista ds. SEO w Sempai, przez ostatnich 5 lat związany był z agencją Gogoler, w której pomagał małym i średnim firmom zaistnieć w sieci. Specjalizuje się zarówno w prowadzeniu kampanii SEO o zasięgu lokalnym, jak i ogólnopolskim. 

Do działu SEO na stanowisko młodszego specjalisty SEO dołączyła również Monika Zahorowska. Wcześniej odpowiedzialna za prowadzenie działań promocyjnych i copywriting w lokalnych mediach i organizacjach pozarządowych. 

Paweł Grabowski, który pełni teraz funkcję Account Managerem w Sempai, związany jest z branżą marketingową od 4 lat. Doświadczenie w zakresie obsługi klienta zdobywał pracując w działach reklamy regionalnych portali informacyjnych Bialystokonline.pl i Bia24.pl oraz agencji marketingowo-reklamowej Empem Group, w której obsługiwał lokalne firmy z sektora MŚP. 

 

 

 

  • Polub
  • Opublikuj
  • Udostępnij
TAGI

Sempai


wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
Digital We
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2017 interaktywnie.com. All rights reserved.