Na swoje 60. urodziny Herbapol Lublin, dostawca m.in. produktów zielarskich i herbat owocowo-ziołowych, odświeża i unowocześnia identyfikację wizualną dla swojej marki. Agencja OS3 multimedia została wybrana do strategicznej obsługi firmy w Internecie.
OS3 jest odpowiedzialna m.in. za przygotowanie nowego serwisu korporacyjnego firmy, będzie również świadczyć usługi strategicznego doradztwa w zakresie obecności Herbapolu w Internecie i wykorzystania go do celów biznesowych. Nowy serwis ma być platformą łączącą w sobie funkcje komunikacji korporacyjnej z treściami dla konsumentów i realizującą szereg wskazanych przez klienta funkcji biznesowych.
- Zdecydowaliśmy się na wybór agencji OS3, ponieważ zaproponowała nam bardzo ciekawe rozwiązania kreatywne, jak i architekturę informacji serwisu, pozwalającą zmieścić w uporządkowany sposób zarówno treści korporacyjne jaki i produktowe przeznaczone dla konsumenta - powiedziała Bożena Piotrowska, dyrektor marketingu Herbapol.
W procesie realizacji wykorzystane zostanie doświadczenie OS3 w dziedzinie projektowania zorientowanego na użytkownika. Uwzględnione zostaną również potrzeby osób niepełnosprawnych poprzez dostosowanie serwisu dla osób z zaburzeniami ruchu czy widzenia.
Do zarządzania treścią w nowym serwisie Herbapolu wykorzystany zostanie autorski system CMS opracowany przez OS3 multimedia. Agencja będzie również odpowiedzialna za działania SEM.
Termin realizacji przewidywany jest na sierpień 2009.
Dodaj komentarz
Podobne tematy