30.01.2017 / Portale
 

GamePlanet - nowy serwis dla graczy grupy Onet-RAS Polska

  • Polub
  • Opublikuj
  • Udostępnij
 
http://gameplanet.onet.pl/
http://gameplanet.onet.pl/

W jednym miejscu, pod adresem gameplanet.onet.pl, można znaleźć materiały dostępne do tej pory dla użytkowników stron gryonline.onet.pl, nk.pl oraz Komputer Świat. Portal będzie uzupełniany o materiały wideo oraz treści redakcyjne związane z grami. 

- GamePlanet to kolejny krok w strategii rozwoju biznesu gamingowego. Budujemy jeden, wyraźny, nowoczesny brand gamingowy dla Grupy Onet-RASP w Polsce oraz dla naszej Grupy w Europie Środkowo-Wschodniej. Gracze na GamePlanet znajdą ponad 200 gier w modelu freemium, skupione w jednym miejscu materiały o promocjach, bonusach w grach, lifestylowe treści o grach i trendach w branży gier. Wszystkich graczy zaskoczymy wkrótce innowacyjnymi funkcjonalnościami – mówi Patrycja Rodzińska-Szary, szef biznesu gamingowego w Grupie Onet-RASP.

Na stronie dostępne będą także treści wideo produkowane przez Onet, streaming live oraz materiały od youtuberów, a poza tym darmowe gry mobilne lub przeglądarkowe, wśród nich m.in. World of Warships, Goodgames Empire, Wiejskie Życie, Cut the Rope, League of Angels 2 oraz NCIS Hidden Crimes. 

  • Polub
  • Opublikuj
  • Udostępnij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
Komentarze (12)
Irena
1. Irena, 79.191.29.*, 27.02.2017 / 19:56
nie podoba mi się gra wiejskie życie na NK w game planet.Nie ma pod grą liczy graczy i moich sąsiadów oraz zniknął pasek boczny NKtalk.Najpierw było lepiej,chyba rzucę tę grę.
ja
2. ja, 89.230.148.*, 28.02.2017 / 05:03
mi tez sie nie podobaja gry teraz na nk w piratow nie moge grac na pełnym ekranie wroccie do starej wersji
jadzia
3. jadzia, 213.92.183.*, 04.03.2017 / 11:18
To prawda, przedtem było lepiej. Nie ma nk talka, na nanofarm nie mozna odpowiadac na prosby znajomych i wysyłac im potrzebnych rzeczy, a bez tego nie da sie grac!
MArcin
4. MArcin, 83.9.201.*, 08.03.2017 / 21:37
Jak usunąć to game planet z mojego konta w NK?
Teresa Oćwieja
5. Teresa Oćwieja 09.03.2017 / 20:03
wprowadzenie GAME PLANET do NK ,to porażka,usuwa niektóre udogodnienia,a co najdziwniejsze,ze testują tą nowa platformę na grupie osób,na pismo o przywrócenie poprzedniej wesji,ciągle ta sama odpowiedz ,dziekujemy za sugestje i pracujemy nad platformą,cała idea NK poszła się paść,bo dla nich liczą się reklamy i wprowadzenie nowych gier
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
Digital We
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2017 interaktywnie.com. All rights reserved.