23.09.2016 / Strona główna / Portale
 

Kobieta Interii po kuracji odmładzającej

 
kobieta.interia.pl
kobieta.interia.pl

Jak informuje PR Grupy Bauer Media, lifting przeszła strona główna serwisu, jej podstrony, odsłony artykułów, galerii i raportów specjalnych. Nowe rozwiązania wprowadzono w dziale horoskopów, dzięki którym użytkownicy otrzymają przepowiednie jak najbardziej dopasowane do ich astrologicznych profili.

Znacznie ułatwione zostało nawigowanie po serwisie, które dostosowane jest do trendów obowiązujących obecnie w internecie. Serwis sprzężony jest także z systemem rekomendacji treści, który bazuje na autorskiej platformie big data Interii.

- Cieszę się, że Kobieta nie przeszła jedynie drobnych kosmetycznych korekt, ale została odmłodzona, odchudzona i poddana zabiegom, dzięki którym wygląda pięknie niezależnie od okoliczności, miejsca, pory dnia i nocy – mówi Agnieszka Łopatowska, dyrektor sektora Lifestyle. – Jest nowoczesnym serwisem, który świetnie wygląda na każdym ekranie, zarówno na desktopie, jak i tablecie czy smartfonie. Merytorycznie oczywiście o jej jakość dbamy nieustająco od 17 lat.

Kobieta.interia.pl to kolejny serwis lifestyle z portfolio Grupy Interia.pl, który przepisany został na platformę RWD - wcześniej zmianę przeszły serwisy Styl.pl oraz Facet.interia.pl, a także rozrywkowy Pomponik.pl. Trwają prace nad parentingowym Mam Dziecko.

Inwestycje w kategorię tematyczną Styl Życia mają na celu dostarczenie użytkownikowi poszukiwanych przez niego wartościowych treści, które prezentowane są w optymalny dla niego sposób na każdym ekranie. Intuicyjna jest także nawigacja w serwisach, co znacznie ułatwia dotarcie do poszukiwanych informacji, bez konieczności wykonywania dodatkowych działań.

wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
FreshMail
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2016 interaktywnie.com. All rights reserved. Created by Opcom