1.03.2017 / Portale
 

Onet wprowadza nowe logo, hasło #WIEM z Onet i rusza z kampanią reklamową

  • Polub
  • Opublikuj
  • Udostępnij
 
Onet - nowe logo
Onet - nowe logo

1 marca 2017 r. Grupa Onet - RAS Polska wprowadza nową identyfikację wizualną marki Onet. Zmianie logotypu towarzyszy kampania #WIEM z Onet. Będzie prowadzona w telewizji, radiu, na nośnikach wielkoformatowych, w internecie, w kinach, w prasie i w mediach własnych oraz w mediach społecznościowych Grupy Onet-RAS Polska. Jej koncepcję kreatywną przygotowała agencja MCCann & MRM, a za zakup mediów odpowiada dom mediowy Starcom. Autorem nowego loga Onetu jest z kolei Agencja Brand New Attitude (BNA). 

- Onet się zmienia - zmieniamy logo, szatę graficzną i wprowadzamy nową linię komunikacji #WIEM z Onet. Zwiększamy też ilość krótkich, wysokiej jakości treści, podawanych w nowoczesnej formie. Wszystkie te zmiany mają podkreślać rolę, jaką pełni Onet: obiektywnego selekcjonera i kreatora wartościowych treści, który z chaosu informacji wybiera to, co ważne, żeby zawsze być na bieżąco. – mówi Aleksander Kutela, CEO Onet.pl

- Nowa identyfikacja wizualna Onetu to podążająca za współczesnymi trendami typografia, logo jasne jak słońce – dowód, że wszystko można opowiedzieć prosto i zrozumiale dla każdego. Onet to radość z wiedzy o świecie. „Onet” – i wiemy o co chodzi – tłumaczy twórca logotypu Onetu, Wojciech Mierowski, dyrektor kreatywny, partner z Agencji Brand New Attitude (BNA).

62001_-wiem-z-onet_kreacja.jpg

62002_-wiem-z-onet_kreacja2.jpg

  • Polub
  • Opublikuj
  • Udostępnij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
ASPER SOFTWARE HOUSE
Digital We
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2017 interaktywnie.com. All rights reserved. Created by Opcom