8.05.2017 / Portale
 

OnetRANO Jarosława Kuźniara z nowym interaktywnym elementem

  • Polub
  • Opublikuj
  • Udostępnij
 
Na zdjęciu Jarosław Kuźniar (fot. Grupa Onet-RAS Polska)
Na zdjęciu Jarosław Kuźniar (fot. Grupa Onet-RAS Polska)

Dzisiaj w porannym paśmie Onet Rano pojawi się nowy element programu – OnetRANO #WIEM, w którym Jarosław Kuźniar będzie w studiu przez kwadrans odpowiadał na pytania i komentarze internautów. Każdego dnia rozmowa będzie dotyczyła innego tematu.

OnetRANO #WIEM to nowy stały element poranka, który będzie emitowany na żywo po części samochodowej programu, czyli o godz. 9.15. Od poniedziałku do piątku przez 15 minut Jarosław Kuźniar poprowadzi rozmowy w studiu, których kluczowym elementem będą pytania i komentarze widzów programu przesyłane za pośrednictwem mediów społecznościowych. Każdy odcinek będzie poświęcony jednemu tematowi, a prowadzącego w dialogu z internautami będzie wspierał ekspert.

- W OnetRANO #WIEM chcemy skupiać się na konkretnym temacie i pokazać go głębiej, zgodnie z hasłem „Wiem z Onet”. Interesuje nas cały świat - technologie, lifestyle, konsument, społeczeństwo, nauka, ekologia, polityka – mówi Jarosław Kuźniar, prowadzący OnetRANO.  - Chcemy dać widzom konkretną dawkę wiedzy od ekspertów o tym, co się dzieje, aby zawsze byli na bieżąco, ale chcemy też więcej niż dotąd rozmawiać na żywo z widzami. To program, w którym ich opinie, poglądy, złośliwostki będą widoczne w real time w studiu.

 

 

 

 

 

  • Polub
  • Opublikuj
  • Udostępnij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
Digital We
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2017 interaktywnie.com. All rights reserved.