11.06.2015 / Portale / Personalia
 

Powstała Tomasz Bonek Marta Smaga Spółka z o.o.. Będzie realizować projekty internetowe

  • Polub
  • Opublikuj
  • Udostępnij
 

Były redaktor naczelny Money.pl oraz eksdyrektor działu rozwoju i technologii portalu założyli firmę specjalizującą się w kompleksowej realizacji projektów internetowych. - Od strategii, przez jej wdrożenie, do akwizycji ruchu i monetyzacji - to oferujemy klientom - mówi Tomasz Bonek. - Proponujemy również doradztwo firmom, które chcą zaistnieć na polskim rynku internetowym, analizujemy dla nich rynek, przeprowadzamy due diligence - dodaje Marta Smaga.

Tomasz Bonek przez 11 lat budował redakcję Money.pl, kierował również działem public relations i komunikacji marketingowej. Podobnie jak Marta Smaga, która w ostatni latach była dyrektorem działu rozwoju i technologii tego medium, z portalem rozstał się tuż po przejęciu go przez Grupę Wirtualna Polska.

- Doświadczenia zdobyte przy tworzeniu największego w Polsce medium biznesowego są bezcennym kapitałem. Teraz możemy je zaoferować szerokiemu gronu klientów - przekonuje Marta Smaga.

- Nasze usługi kierujemy zarówno do średnich firm, które chcą zaistnieć w sieci, jak i dużych koncernów medialnych, które potrzebują profesjonalnego wsparcia doświadczonych menedżerów, którzy odnieśli sukces w internecie - dodaje Tomasz Bonek.

Tomasz Bonek Marta Smaga Spółka z o.o. będzie świadczyła także usługi SEO i SEM, przygotowywała natywne kampanie reklamowe, a także przeprowadzała dedykowane dla klienta szkolenia związane z różnymi aspektami obecności w sieci. Głównym obszarem działalności będą natomiast kompleksowe wdrożenia projektów internetowych oraz zarządzanie nimi, także na zasadach outsourcingu.

 

Więcej informacji na: boneksmaga.pl

 

 

Tomasz Bonek

Z mediami związany jest prawie od 20 lat, najpierw z prasą codzienną, następnie telewizją, a później internetem. Przez jedenaście lat tworzył i kierował jako redaktor naczelny redakcją portalu Money.pl (największe medium ekonomiczne w Polsce) oraz serwisów life-style Grupy Money. Był członkiem Rady Dyrektorów tej firmy, któremu podlegały także zespoły public relations i marketingu.

Jest współautorem poradników o biznesie internetowym, wydanych nakładem Wolters Kluwer: „Biznes w internecie”, „Biznes na Facebooku”, „Internet dla seniora”. Od lat wdraża i rozwija z sukcesem nowe przedsięwzięcia internetowe i wykłada na Uniwersytecie Wrocławskim.

Jest także prezesem zarządu i redaktorem naczelnym Interaktywnie.com, magazynu branżowego dla ludzi internetu. To także ekspert od reklamy natywnej, content marketingu, mediów społecznościowych, strategii PR w sieci, doświadczony trener i autor szkoleń.

 

Marta Smaga

Dziesięć lat, najpierw jako project manager, a następnie dyrektor działu rozwoju i technologii, odpowiadała za największe projekty internetowe Grupy Money - od opracowania ich strategii, przez implementację w internecie, pozyskiwanie ruchu z Google, po rozwój pozwalający na osiągnięcie zysków.

W randze członka Rady Dyrektorów zarządzała największym działem tej firmy, kierując zespołem programistów, grafików, project managerów. Wśród swoich zawodowych doświadczeń ma m.in. stworzenie linii serwisów life-style klasy premium, aplikacji mobilnych, narzędzi do analizy danych o użytkownikach.

Razem z Tomaszem Bonkiem wydała serię poradników biznesowych, które ukazały się nakładem Wolters Kluwer, najbardziej prestiżowego wydawnictwa biznesowego w Polsce. Jest ekspertką zajmującą się SEO i SEM. Specjalizuje się w web usability oraz optymalizacji rozwiązań internetowych. Ma szerokie doświadczenie w monetyzacji serwisów, e-commerce, lead generation.

  • Polub
  • Opublikuj
  • Udostępnij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
Digital We
ASPER SOFTWARE HOUSE
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2017 interaktywnie.com. All rights reserved.