16.09.2016 / Strona główna / Portale
 

Startują Wyprawy Marzeń - portal podróżniczy spółki Tomasz Bonek Marta Smaga Sp. z o.o.

 • Polub
 • Opublikuj
 • Udostępnij
 
www.wyprawymarzen.pl
www.wyprawymarzen.pl

Mnóstwo dziennikarskich reportaży, tysiące fotografii i ponad 150 planów globtroterskich podróży w dniu premiery wypełniło portal podróżniczy przygotowany przez współtwórców sukcesu największego serwisu biznesowego w Polsce. Tomasz Bonek Marta Smaga Spółka z o.o. specjalizuje się w kompleksowej realizacji projektów internetowych, w tym we wdrażaniu oraz promocji stron, e-sklepów, portali. - Do tej pory pracowaliśmy tylko dla naszych klientów, teraz przyszedł czas, aby przygotować własny serwis - mówią twórcy Wypraw Marzeń.

Tomasz Bonek to wieloletni redaktor naczelny Money.pl, Marta Smaga była natomiast dyrektorem IT i do spraw rozwoju tej marki. Od 2004 roku, przez 11 lat współtworzyli to najpopularniejsze medium ekonomiczne, docierające w kulminacyjnym punkcie rozwoju do przeszło 7 mln unikalnych użytkowników miesięcznie. Jako jedni z pierwszych w polskiej sieci zajmowali się pozycjonowaniem w Google oraz lead generation - sprzedażą produktów oraz usług finansowych w internecie. Swoje doświadczenie zebrali w serii książek - poradników biznesowych wydanych przez prestiżowe wydawnictwo Wolters Kluwer. Teraz prowadzą pod własną marką spółkę świadczącą usługi marketingu internetowego dla największych firm, a w szczególności specjalizują się w przenoszeniu dobrze prosperujących biznesów off-linowych do on-linu. 

Duet Bonek i Smaga był m.in. odpowiedzialny za wdrożenie, na zlecenie Grupy Onet - Ringier Axel Springer Polska, polskojęzycznej edycji globalnego serwisu Business Insider, czyli za debiut internetowy roku 2016, który już po trzech miesiącach funkcjonowania stał się drugim, największym portalem biznesowym w kraju, ustępując jedynie Money.pl.

Wyprawy Marzeń to kolejny serwis kontentowy z dużym potencjałem na szybkie wzrosty oglądalności, choć - jak podkreślają jego autorzy - nienastawiony na wielomilionową publiczność, za to mocno wyspecjalizowany i docierający do ściśle określonej grupy docelowej. Mają nią być osoby zarabiające znacznie więcej niż średnia krajowa, menedżerowie z zasobnym portfelem, którzy spędzają urlopy za granicą, poznając egzotyczne kraje i kultury. Wabić ich do serwisu mają bogate reportaże z najodleglejszych stron świata, pisane przez profesjonalnych dziennikarzy, niebanalne fotografie oraz propozycje programów wypraw. W przyszłości, po osiągnięciu odpowiednich wskaźników oglądalności, serwis wzbogacony zostanie o oferty polskich i zagranicznych biur podróży, które oferują wyprawy szyte na miarę oraz grupowe, co ma być głównym źródłem przychodów przedsięwzięcia.

Kontent i marketing internetowy to niewątpliwie jedne z najmocniejszych stron Tomasz Bonek Marta Smaga Sp. z o.o. Firmę tworzą bowiem uznani specjaliści z tych dziedzin, w tym także dziennikarze od kilkunastu lat związani z rozmaitymi mediami.

Tomasz Bonek, redaktor naczelny Wypraw Marzeń to również autor książek historycznych i podróżniczych, wykładowca reportażu podróżniczego w Instytucie Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Wrocławskiego. Zastępczyni naczelnego, Dorota Ziemkowska współtworzyła z kolei serwisy life-stylowe Grupy Money.pl, a następnie związana była z Wirtualną Polską oraz O2.

 • Polub
 • Opublikuj
 • Udostępnij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
 • Digital We Digital We

  Wdrożenia, doradztwo, strategia, audyty, szkolenia, badania - internet i mobile. - serwisy i aplikacje internetowe...

  Zobacz profil w katalogu firm
 • VENTI VENTI

  Mamy talent, świetne pomysły i nie zawahamy się ich użyć :-) Nasze kompetencje: witryny korporacyjne,...

  Zobacz profil w katalogu firm
 • AdROI AdROI

  AdROI jest niezależną agencją marketingową skoncentrowaną na projektowaniu i realizacji wielokanałowych...

  Zobacz profil w katalogu firm
Komentarze (2)
m.pl
1. m.pl, 89.78.32.*, 16.09.2016 / 11:24
Swietnie to wyglada. Gratulacje.
piotrttt
2. piotrttt, 31.0.37.*, 16.09.2016 / 16:44
Pięknie wygląda. Bardzo przejrzysty. Świetnie na iPhonie się to czyta. Gratulacje.
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
Digital We
ASPER SOFTWARE HOUSE
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2017 interaktywnie.com. All rights reserved.