18.06.2015 / Portale / Personalia
 

Tomasz Bonek dyrektorem redakcji biznesowych on-line w Grupie Onet - Ringier Axel Springer Polska

  • Polub
  • Opublikuj
  • Udostępnij
 

Tomasz Bonek obejmuje nowe stanowisko Dyrektora Newsroomu Biznesowego w Grupie Onet-RASP. Do jego zadań będzie należało zarządzanie procesem połączenia newsroomów i redakcji serwisów biznesowych Grupy Onet.pl oraz Ringier Axel Springer Polska.

Na nowo utworzonym stanowisku Tomasz Bonek będzie również współodpowiedzialny za realizację nowej strategii rozwoju serwisów z segmentu Biznes i Finanse Grupy Onet-RSAP.

W marcu tego roku stanowisko Dyrektora Zarządzającego Segmentem Biznes i Finanse objęła Joanna Kuzdak.Tomasz Bonek z mediami związany jest prawie od 20 lat, najpierw z prasą codzienną, następnie telewizją, a później internetem. Przez jedenaście lat tworzył i kierowa - jako redaktor naczelny - redakcją portalu Money.pl oraz serwisów life-style Grupy Money. Był członkiem Rady Dyrektorów tej firmy, któremu podlegały także zespoły public relations i marketingu. Zajmuje się także reportażem podróżniczym oraz fotografią. Na Uniwersytecie Wrocławskim prowadzi zajęcie z public relations i dziennikarstwa internetowego.

Tydzień wcześniej zarejstrowana została spółka Tomasz Bonek Marta Smaga Spółka z o.o., która zajmuje się kompleksową realizacją projketów internetowych oraz interimowym zarządzaniem procesami w przedsiębiorstwach działających on-line, albo rozpoczynających biznes w sieci.

  • Polub
  • Opublikuj
  • Udostępnij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
Komentarze (1)
MR_Elbląg
1. MR_Elbląg, 188.112.53.*, 22.06.2015 / 07:53
Życzę sukcesów!!!
Pozdrawiam
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
Digital We
ASPER SOFTWARE HOUSE
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2017 interaktywnie.com. All rights reserved.