6.12.2011 / PRportal.pl
 

Kupuje.to – reaktywacja

 • Polub
 • Opublikuj
 • Udostępnij
PRportal.pl
 

Dzisiaj oficjalnie rusza kupuje.to – najbardziej zaawansowana platforma f-commerce w Polsce. Jest to darmowa platforma aukcyjna, działająca w obrębie Facebooka.

Została ona zaprojektowana z myślą o zapewnieniu kupującym oraz sprzedającym unikalnych funkcjonalności, między innymi:

 • brak opłat i prowizji za wystawianie i sprzedawanie przedmiotów
 • możliwość ustawienia czasu zakończenia aukcji
 • głęboka integracja z Facebookiem (wykorzystanie like’ów i share’ów do wsparcia kupna i sprzedaży)
 • wystawienie aukcji w 60 sekund
 • zaawansowany system powiadomień w aplikacji
 • wygodną i automatyczną lokalizację produktów (integracja z Google Maps)
 • wyszukiwanie głosowe (dla Chrome)

Działanie serwisu w praktyce prezentuje film dostępny na stronie www.blog.kupuje.to. Można tam znaleźć również opis najważniejszych funkcjonalności oraz informację o konkursie promującym kupuje.to.

Projekt kupuje.to powstał w spółce D&L Technology z Zabierzowa (miejscowość pod Krakowem). Zespołem kieruje Łukasz Korycki. Celem D&L Technology jest popularyzacja e- i f-commerce w Polsce – są to obszary zainteresowania spółki, jak i każdego z pracowników. Pierwszy z projektów spółki – sklepy internetowe Tradoro – realizuje ideę e-commerce, pozwalając m.in. założyć sklep internetowy, zintegrować go z innymi platformami sprzedażowymi oraz dostosować jego wygląd do osobistych preferencji bez posiadania umiejętności programistycznych. Tutaj pojawia się miejsce dla kupuje.to, które ma za zadanie stworzyć f-commerce z prawdziwego zdarzenia w naszym kraju, jednocześnie integrując się z dotychczasową bazą sklepów opartych na platformie Tradoro.

Dzięki kupuje.to każda osoba posiadająca konto na Facebooku może sprzedawać i kupować bez wychodzenia z niego. Dla osób prywatnych kupuje.to pozostaje całkowicie bezpłatne, a dla przedsiębiorców, którzy chcą sprzedawać wiele produktów jednocześnie, istnieją dwa wyjścia – całkowicie darmowe wystawianie nie więcej niż 30 aukcji na raz (ogólna liczba aukcji nie jest ograniczona), lub skorzystanie z panelu sklepów internetowych Tradoro – oferuje on wygodne zarządzanie większą ilością jednoczesnych aukcji w kupuje.to. Tradoro oferuje 14 dni bezpłatnego testowania panelu, po których można wykupić abonament (zaczynający się od 30 PLN miesięcznie dla 200 produktów) lub zrezygnować z usługi.

Wierzymy, że takie rozwiązanie pozwoli wszystkim użytkownikom kupuje.to na komfortowe korzystanie z f-commerce. Możliwość wystawiania 30 aukcji na raz nie powinna ograniczać osób prywatnych w korzystaniu z kupuje.to, zaś przedsiębiorcom i sklepom internetowym pozostawiamy dwa wyjścia – całkowicie bezpłatne korzystanie do 30 aukcji na raz, lub wspomniany panel wspierający zarządzanie rozbudowaną sprzedażą.

Chcemy również poinformować o akcji promocyjnej, odbywającej się na stronie fanowskiej kupuje.to. Codziennie do wygrania są ciekawe nagrody, o które użytkownicy mogą licytować się, angażując w to swoich znajomych.

 • Polub
 • Opublikuj
 • Udostępnij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
6ix
Digital We
ASPER SOFTWARE HOUSE
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2017 interaktywnie.com. All rights reserved.