27.12.2010 / PRportal.pl
 

Serwis ePodatnik.pl uruchomił nową bezpłatną usługę e-Pytania

PRportal.pl
 

Serwis ePodatnik.pl uruchomił nową bezpłatną usługę e-Pytania. W ramach tej usługi internauta będzie mógł bezpłatnie otrzymać odpowiedź na swoje pytanie dotyczące rozliczeń rocznych PIT. W sprawach podatkowych pytać będą mogli zarówno podatnicy rozliczający się z własnych dochodów uzyskanych w roku 2010, jak i płatnicy wystawiający osobom zatrudnionym PIT-11 czy PIT-40.

Redaktorem naczelnym serwisu ePodatnik.pl jest Artur M. Brzeziński, współtwórca serwisu podatkowego PIT.pl. W oparciu o doświadczenia nabyte w największych polskich e-wydawnictwach serwis ePodatnik.pl projektuje i tworzy od sierpnia br. pomocne poradniki oraz usługi. Jedną z tych usług są właśnie e-Pytania.

„Internet nie znosi próżni. Kiedy zauważyliśmy, że serwis PIT.pl zawiesił odpowiedzi na pytania czytelników, natychmiast postanowiliśmy wesprzeć podatników w ich nierównej walce z fiskusem zanim zrobi to ktoś inny. W ciągu kilku dni uruchomiliśmy nową usługę e-Pytania. Mamy już pierwszych zarejestrowanych użytkowników.” – wyjaśnia Artur M. Brzeziński, redaktor naczelny. „Warto podkreślić, że pomimo profesjonalnego podejścia do pytań naszych użytkowników usługa pozostanie do końca kwietnia 2011 r. bezpłatna. Mamy też nadzieję, że przyjęte nowatorskie rozwiązania organizacyjne pozwolą na poszerzenie zakresu świadczonych usług bez konieczności zmuszania użytkowników do ponoszenia jakichkolwiek opłat.”

Przełom roku przynosi polskim podatnikom wiele zmian. Podążając w ślad za potrzebami internautów redakcja serwisu ePodatnik.pl już przygotowuje nowe usługi. ePodatnik.pl pracuje m.in. nad uruchomioną już wersją beta klasyfikacji PKWiU 2008 powiązaną ze stawkami VAT z roku 2011. Podczas prac nad projektami rozporządzeń Ministra Finansów zwrócono ich autorom uwagę na nieuwzględnienie nowelizacji ustawy o podatku od towarów i usług. Dzięki temu podatnicy unikną na przykład preferencyjnej stawki VAT na opłaty za dodatkowy bagaż przy usłudze… odprowadzania ścieków czy zbiórki odpadów. W tym roku nawet fiskus gubi się w nowelizacjach ustawowych i projektach aktów wykonawczych. Zadaniem serwisu ePodatnik.pl jest niesienie w tym właśnie zakresie bezpłatnej pomocy polskim internautom.

Obecnie serwis ePodatnik.pl odwiedza około 3500 unikalnych użytkowników dziennie.

źródło/autor: ePodatnik.pl

Twoja firma w internecie
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
 • The Digitals The Digitals

  Jesteśmy niezależną agencją interaktywną. Twórczą fuzją kreacjiz technologią. Tworzymy skuteczne...

  Zobacz profil w katalogu firm
 • IMTLab IMTLab

  Jesteśmy software housem, który zna się na swojej pracy. Nasze czteroletnie doświadczenie we współpracy z...

  Zobacz profil w katalogu firm
 • Fabryka e-biznesu Sp. z o.o. Fabryka e-biznesu Sp. z o.o.

  Fabryka e-biznesu to agencja interaktywna specjalizująca się w kompleksowych rozwiązaniach marketingowych i...

  Zobacz profil w katalogu firm
comments powered by Disqus
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
zjednoczenie.com
IMTLab
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
więcej
 

Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
© 2015 interaktywnie.com. All rights reserved. Created by Opcom
grupa money.pl Monetized by Business Ad Network Wsparcie technologiczne zapewnia
#