24.11.2009 / Ludzie
NewCast zatrudnił Strategic Partnership Managera
 
NewCast wzbogacił się o nową osobę - Agnieszkę Kamolę.
NewCast wzbogacił się o nową osobę - Agnieszkę Kamolę.
NewCast w ZenithOptimedia wzbogacił się o nową osobę. Do zespołu dołączyła Agnieszka Kamola, która objęła nowo utworzone stanowisko Strategic Partnership Managera.
REKLAMA

Agnieszka Kamola to nowy Strategic Partnership Manager w NewCastNewCast, agencja grupy ZenithOptimedia, w połowie listopada zatrudniła nową osobę. Agnieszka Kamola ma ponad 13-letnie doświadczenie w marketingu i mediach. Przez ten czas pracowała w TV, prasie i radiu, prowadziła m.in. działania marketingowe dla TVP oraz Presspublica. Ponadto przez wiele lat jako dyrektor promocji związana była z Axel Springer.

Agnieszka razem z Richardem Stokesem, który w maju tego roku objął kierownictwo agencji, ma zająć się jej rozwojem i rozbudową.

Podziel się! |
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Nie bądź anonimowy. Zarejestruj się! Otrzymasz profil dzięki, któremu Twoje komentarze będą bardziej wiarygodne. Będziesz miał również dostęp do newslettera, ofert pracy, forum dyskusyjnego oraz kontaktu do innych zarejestrowanych osób.
wymagane
 
 
wymagane,niepublikowane
 
obrazek nieczytelny
 
 
Po dodaniu komentarza, Twój adres IP będzie widoczny obok nicka.
wyślij
Arrow
newsletter
 
Arrow
Loader
ostatnie komentarze
więcej
 

Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
© 2012 interaktywnie.com. All rights reserved.