4. Targi Rozwiązań IT, E-commerce i Urządzeń Mobilnych "Mobile-IT" już 22-23 lutego w Krakowie

 • Polub
 • Opublikuj
 • Udostępnij
 
źródło: Mobile-IT
źródło: Mobile-IT

Już niebawem (22-23 lutego 2017, EXPO Kraków) rozpoczną się 4. Targi Rozwiązań IT, E-commerce i Urządzeń Mobilnych "Mobile-IT" (22-23 lutego 2017, EXPO Kraków), na których spotkają się przedstawiciele i eksperci z trzech branż: mobile, IT, e-commerce oraz wszyscy miłośnicy nowych technologii. 

Jeśli interesujesz się programowaniem, projektowaniem stron sklepów internetowych, aplikacjami i urządzeniami mobilnymi, marketingiem, e-handlem, dronami i start-upami lub szukasz nowych modeli power banków, słuchawek, czy uchwytów do urządzeń mobilnych, to jedno jest pewne, ta impreza na pewno Cię zainteresuje. Dlatego zachęcamy do zapoznania się z tym, co dla Ciebie przygotowujemy.  

Mobile IT Conference

Pierwszego dnia Targów Mobile-IT (22 lutego 2017, EXPO Kraków) odbędzie się Mobile IT Conference – konferencja współorganizowana przez Izbę Gospodarki Elektronicznej, na której zaproszeni goście przedstawią case studies znanych marek. Prowadzący pomogą zebranym lepiej zrozumieć terminy m-commerce i e-commerce, co stanowi podstawę skutecznego działania w tym obszarze.

Zasady, które pozwalają na efektywny e-handel zmieniają się w niewiarygodnie szybkim tempie, jeśli chcemy sprostać szybkości zmian, musimy na bieżąco śledzić wszelkie nowości. Z tą myślą przygotowany został program Mobile IT Conference, który pozwoli słuchaczom zapoznać się m.in. z raportami badawczymi Allegro, które omówi Katarzyna Czuchaj-Łagód z Mobile Institute, czy pozyskać wiedzę jak projektować doświadczenia w m-commerce, dzięki prezentacji Tomasza Cymermana z Ideacto. To będzie mocna dawka fachowej wiedzy. 

22-23 lutego 2017

EXPO Kraków, ul. Galicyjska 9

workShops – 30-min. spotkanie z ekspertami

Również na samej hali wystawienniczej nie zabraknie spotkań z cenionymi ekspertami z branży. Wszystko to dzięki strefie workShops, w której udział jest bezpłatny dla wszystkich tych, którzy zarejestrują się ONLINE  na stronie targów. To ok 30 minutowe spotkania z liderami branży, podczas, których będzie można zadać pytanie lub umówić się na późniejszą rozmowę w punkcie kawowym.

Wśród tematów m.in. let's compete with the machine (edrone), prawnicze case-studies dla e-commerce, błędy, których można uniknąć (Legal Geek), czy dostosowanie systemu ERP do sklepów e-commerce - innowacyjne rozwiązania systemu IDEAerp (Idea07). Temat zastosowania wirtualnej rzeczywistości w biznesie zostanie przybliżony przez firmę Digital Wanderer.

Liczne spotkania z ekspertami to mocny punkt nadchodzących 4. Targów Mobile-IT. Oprócz spotkań w trakcie Mobile IT Conference, na stoiskach Wystawców oraz w strefie workShops, podczas wydarzenia będzie możliwość udziału w spotkaniach w salkach. Spotkanie poprowadzi m.in. firma Freshmail, która zaprasza na spotkanie z e-mail marketingiem od podstaw. Gorącym tematem będzie również propozycja firmy JWMS.pl na temat ochrony danych biometrycznych, jako danych osobowych.

Bezpieczeństwo w sieci, jak o nie zadbać?

Bezpieczeństwo w sieci to jeden z głównych tematów zbliżających się Targów Mobile-IT. Każdego dnia korzystamy z komputerów: w domu, pracy, a nawet na towarzyskich spotkaniach. Przesyłając dane lub odbierając zainfekowane maile, możemy nieświadomie doprowadzić do wielu katastrof. Celem hakerów stają się bowiem nie tylko wielkie korporacje, ale i mniejsze przedsiębiorstwa. Cyberataki, kradzieże danych osobowych, fałszywe profile, czy wirusy to jedne z wielu zagrożeń jakie czyhają na użytkownika komputera każdego dnia. Jak się przed nimi ustrzec podpowie m.in. Mateusz Biliński z Niebezpiecznik.pl

Photon

Mimo iż na planecie Ziemia przebywa od niedawna, zdążył skraść serca zarówno dorosłych jak i dzieci. Jeśli Twoje dziecko jeszcze nie poznało Photon’a to Targi Mobile-IT będą świetną okazją do początku przygody Twojej pociechy z programowaniem. Z tym małym, ale bardzo sprytnym robotem nie sposób się nudzić. A programowanie może okazać się świetną zabawą dla najmłodszych. Zobacz czy jesteś w stanie zaprogramować robota, którym będzie się bawić Twoje dziecko.

Udział w Targach to możliwość promocji, zaprezentowania swojej oferty licznym odwiedzającym a przede wszystkim możliwość odbycia wielu branżowych rozmów. Wśród firm, które potwierdziły swój udział znajdą się m.in.: itCraft, ITEO, Parrot, Shoper, Sprint, Digital Wanderer, GetResponse, SMSAPI, M40.pl, Labbis, Mediapark i wiele innych.

 

 

 

 

 

 • Polub
 • Opublikuj
 • Udostępnij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
 • NuOrder NuOrder

  Jesteśmy partnerem marek w zakresie kompleksowych działań interaktywnych i kampanii performance. Budujemy...

  Zobacz profil w katalogu firm
 • grey tree sp. z o.o. grey tree sp. z o.o.

  Naszym Klientom od 2007 roku zapewniamy kompleksową obsługę social media dla marki lub firmy. Oferujemy skuteczne...

  Zobacz profil w katalogu firm
 • VENTI VENTI

  Mamy talent, świetne pomysły i nie zawahamy się ich użyć :-) Nasze kompetencje: witryny korporacyjne,...

  Zobacz profil w katalogu firm
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2017 interaktywnie.com. All rights reserved.