T3, znany na świecie magazyn typu consumer electronics, wchodzi na polski rynek tytułów prasowych. Magazyn wydawany jest obecnie w 23 krajach, a pierwszy numer polskiej edycji trafi do kiosków w połowie października tego roku.
T3 to najpopularniejszy brytyjski magazyn lifestylowy i shoppingowy, skupiony na nowych technologiach. Na wyspach wydawany jest od roku 1996, a lokalne edycje trafiają do czytelników w 23 krajach, między innymi w Australii, Chinach, Francji, Włoszech, Portugalii, Rosji oraz Arabii Saudyjskiej.
- T3 jest pismem skoncentrowanym na produktach, które często określa się mianem „obiektów pożądania”. Pomagamy czytelnikom odnaleźć się w nowinkach technicznych na rynku, podpowiadamy co jest modne i stylowe, a wszystko to ilustrowane jest olśniewającymi zdjęciami - mówi Michał Stępień, redaktor naczelny polskiej edycji T3. - Tym co wyróżnia polskie wydanie to mocne ukierunkowanie na czytelników obydwu płci. Polskie T3 nie będzie pismem tylko dla mężczyzn. Zastępcą redaktora naczelnego jest kobieta, mamy świetny dział „Dom” i kobiecy punkt widzenia będzie bardzo dobrze widoczny.
Źródło: Informacja prasowa
Zobacz co piszą na Flakerze: marines
Dodaj komentarz
Podobne tematy