Komentarze
 
 
 
 
 
Melex
Jak e-kantory walczą o klientów? ale fala ekantorów chyba... ulega wypłaszczeniu. Jeszcze 2-3 lata temu w tej porównywarce http://kurencja.com/ było grubo ponad 40 kantorów teraz jest kilkanaście.
Pewnie taka jest kolej rzeczy (konsolidacja), ale dla klienta lepiej jak tej konkurencji jest więcej w każdej dziedzinie...
 
 
terlik
Nowy serwis turystyczny Wrocławia jest czytelny, przejrzysty, ale czy zachęca do odwiedzenia miasta? Trzeba jeszcze dodac dwa powazne bledy. Po pierwsze, serwis po uruchomieniu odpala strone polskojezyczna - to bez sensu, skoro adresowany jest do obcokrajowcow.

Drugi bardzo powazny blad to domena. Istnieje juz serwis
http://visitwroclaw.pl Jest konkurencyjny i dobrze spozycjonowany.

Trzecia sprawa to kompletna niewidocznosc w Google i bledy w kodzie, ktore utrudniaja jego indeksowanie.

Jak turysci maja na niego trafic skoro nie przez Google. To podstawa podstaw, a tworcy o tym zapomnieli. Bedzie wiec martwy, bo pies z kulawa noga na niego nie wejdzie.
 
 
 
 
 
 
 
Maciek
Optymalizacja kampanii AdWords. Jak przygotować skuteczne teksty reklamowe? a my stwierdziliśmy, że bez sensu samemu prowadzić kampanie. Zleciliśmy agencji (ICBM Polska http://www.icbm.pl) i jesteśmy bardzo zadowoleni. Mamy tańszy koszt kliknięcia i koncentrujemy się na rozwoju naszego biznesu, a nie na uczeniu się adwords.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2017 interaktywnie.com. All rights reserved.