Komentarze
 
 
 
 
 
Mateusz
Problemy z bazami danych na serwerach nazwa.pl Dostawca usług hostingowych http://nazwa.pl przywrócił klientom bazy danych, ale sprzed 3 dni (2016-12-19). Pełen "profesjonalizm"!
 
 
mieszek
Onet blokuje, reszta serwisów apeluje, a problem z AdBlockami rośnie "użytkownik blokujący reklamy, to użytkownik bezwartościowy dla wydawcy"
Uproszczenie.
Uściślijmy. Wszedłem na tą stronę z włączonym adblockiem, przeczytałem artykuł i rozejrzałem się po stronie i znalazłem niezablokowanych kilka reklam. Oczywiście nie podjąłem żadnych działań, żeby je zablokować, bo nie przeszkadzały mi w czytaniu artykułu - więc po co blokować?
Czyli zacytowane przeze mnie na początku zdanie jest nieprawdziwe. Nie ma użytkowników blokujących reklamy, są użytkownicy blokujące przeszkadzające reklamy. Nigdy nie ma tak, że wchodzę na stronę i nie ma reklam. Są, a ja nic z tym nie robię, dopóki nie zacznie mi coś migać, wyskakiwać zasłaniać. wtedy PPM, dodaj filtr i spokój.
A jak wchodzę na stronę i widzę prośbę o wyłączenie adblocka, zwykle wyłączam i odświeżam. I jeżeli po odświeżeniu serwis jest czytelny, to adblock zostaje wyłączony. A przynajmniej do czasu, aż mi coś znienacka nie wyskoczy.
Tu też wyłączyłem. Nic nie wyskoczyło, więc chyba tak zostanie.
Wniosek? Nie należy apelować do użytkowników, tylko do reklamodawców i serwisów, żeby ucywilizowały reklamę. Przecież nikt nie szuka adblocków, nie instaluje, nie szuka czy tworzy filtrów tylko po to, żeby zrobić na złość reklamodawcy, czy serwisowi. Ludzie są leniwi, i jeżeli podejmują się takich działań (blokowania reklam) to znaczy, że są nieźle wk...ni, na tyle, że im się chce coś z tym zrobić.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Marian
Pożyczki pieniężne P2P http://lorak.pl również oferuje pożyczki społecznościowe
 
 
 
dan
Pożądane i najdroższe domeny .pl są w odwrocie? Kończą się Ludzie rejestrują i będą rejestrować domeny pl. Pomijając tzw regionalne i np http://com.pl są one najtańsze obecnie na rynku. O ile się nie mylę najtańszym rejestratorem w Polsce seohost, można zobaczyć że różnica między domenami PL a globalnymi bardziej jest spora.
 
Ola
Prawie połowa Polaków robi zakupy przez internet ale świetna sprawa z tą stronką http://zrabatowani.pl Wcześniej o niej nie słyszałam, ale można przez nich robić korzystniejsze zakupy w necie. dzięki za polecenie :)
 
 
Michal
FitBit przejął Peeble. Klienci zostali z niczym http://www.theverge.com/2016/12/7/13867158/fitbit-buys-pebble-smartwatch-acquisition-deal

powyższe źródło mówi że transakcja była warta niecałe 40 milionów, nie miliardów
 
 
 
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2017 interaktywnie.com. All rights reserved. Created by Opcom