Komentarze
 
 
Rafal
Aż 75% sklepów internetowych może otrzymać karę od UOKiK Odradzam zakupow w sklepie http://wellsamed.pl
Nie otrzymalem wszystkich produktow, jakie zamowilem, a inne byly przeterminowane. To sklep internetowy z siedziba w Niemczech. Prosze nie dajcie sie zwiesc niskim cenom. Firma od jakiegos czasu oszukuje klientow. Sprawdzcie na forach i portalu http://ceneo.pl Tam nawet nie ma mozliwosci wystawienia opinni sklepowi http://wellsamed.pl Ostatnie sa juz tylko negatywne. Mnie oszukali na 60 zl. Pozdrawiam, Rafal
 
Kajtek
Kinoman.tv został zamknięty Fajnie, że http://paczamy.pl dalej działa, bo byłaby lipa :). Chociaż jest jeszcze gdzie oglądać!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Mateusz
Problemy z bazami danych na serwerach nazwa.pl Dostawca usług hostingowych http://nazwa.pl przywrócił klientom bazy danych, ale sprzed 3 dni (2016-12-19). Pełen "profesjonalizm"!
 
 
mieszek
Onet blokuje, reszta serwisów apeluje, a problem z AdBlockami rośnie "użytkownik blokujący reklamy, to użytkownik bezwartościowy dla wydawcy"
Uproszczenie.
Uściślijmy. Wszedłem na tą stronę z włączonym adblockiem, przeczytałem artykuł i rozejrzałem się po stronie i znalazłem niezablokowanych kilka reklam. Oczywiście nie podjąłem żadnych działań, żeby je zablokować, bo nie przeszkadzały mi w czytaniu artykułu - więc po co blokować?
Czyli zacytowane przeze mnie na początku zdanie jest nieprawdziwe. Nie ma użytkowników blokujących reklamy, są użytkownicy blokujące przeszkadzające reklamy. Nigdy nie ma tak, że wchodzę na stronę i nie ma reklam. Są, a ja nic z tym nie robię, dopóki nie zacznie mi coś migać, wyskakiwać zasłaniać. wtedy PPM, dodaj filtr i spokój.
A jak wchodzę na stronę i widzę prośbę o wyłączenie adblocka, zwykle wyłączam i odświeżam. I jeżeli po odświeżeniu serwis jest czytelny, to adblock zostaje wyłączony. A przynajmniej do czasu, aż mi coś znienacka nie wyskoczy.
Tu też wyłączyłem. Nic nie wyskoczyło, więc chyba tak zostanie.
Wniosek? Nie należy apelować do użytkowników, tylko do reklamodawców i serwisów, żeby ucywilizowały reklamę. Przecież nikt nie szuka adblocków, nie instaluje, nie szuka czy tworzy filtrów tylko po to, żeby zrobić na złość reklamodawcy, czy serwisowi. Ludzie są leniwi, i jeżeli podejmują się takich działań (blokowania reklam) to znaczy, że są nieźle wk...ni, na tyle, że im się chce coś z tym zrobić.
 
 
 
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2017 interaktywnie.com. All rights reserved. Created by Opcom