Interaktywnie.com - coedzienne Žródło inspiracji dla emarketera

MRM odpowiedzialna za komunikację "36.6" w internecie

MRM Worldwide odpowiedzialna za realizację strategii komunikacyjnej nowej marki operatora sieci komórkowej Polkomtel „36.6”. MRM Worldwide przygotowała stronę oraz kampanię teaserową nowej marki www.niemamusu.pl, a także oficjalny serwis www.36i6.pl.



MRM Worldwide przeniosła strategię komunikacyjną nowej marki do internetu. 2 czerwca ruszyła strona teaserowa nowej marki oraz kampania w internecie. W ciągu 24 godzin serwis odwiedziło 50 000 internautów.

„Praca przy projekcie 36.6 była dla nas olbrzymim wyzwaniem i pasmem trudnych wyborów miedzy tym co chcielibyśmy wdrożyć, a tym co jesteśmy w stanie zrealizować w krótkim czasie”
– mówi Maciej Maciejewski, Process & Quality Manager w MRM Worldwide.

6 czerwca ruszyła przygotowana przez MRM Worldwide strona internetowa nowej marki.

Nowy serwis będzie niestandardowy pod wieloma względami. Jedną z innowacji jest zastąpienie oddzielnych modułów w ramach serwisu i przeniesienie wszystkich treści na główną stronę. Na www.36i6.pl znajdziemy komplet informacji na temat nowej marki, usług i taryf. Internauci, którzy polubili zabawę teaserową będą mogli ją kontynuować w serwisie głównym. 

„Oczywiście cieszy nas efekt naszej pracy, który w dużej mierze odpowiada ambicjom jakie towarzyszyły nam od początku prac nad stroną 36.6 Ale nie wyczerpaliśmy wszystkich pomysłów. Dlatego już teraz pracujemy nad rozwinięciem obecnych funkcjonalności. Internauci mogą spodziewać się w niedalekiej przyszłości kolejnych odsłon serwisu i ciekawych mechanizmów, które wzbogacą barwny świat nowej marki" – mówi Maciej Maciejewski.

wyświetleń:
651
dodane do kategorii:
Zainstaluj sobie wersje flasha

Więcej na temat


Podobne tematy

Komentarze

  1. 1

    kampania 36.6 była i jest ciekawa, dobrze przemyślana i zrobiona tak, żeby trafiła dokładnie do grupy docelowej - czyli nastolatków. mnie się ten cały pomysł z "nie ma musu" podoba, szczególnie blog :]

  2. 2

    kampania faktycznie jest super. no i ta kolorystyka - ujeły mnie kontrastujące kolory na stronie internetowej. co do samej oferty, to oczywiście wszystko zależy od tego, do czego nam potrzebny telefon. tutaj oferta wyraźnie nastawiona jest na smsy i odbieranie rozmów. plus mały bonus w postaci reklam - wypada to nieźle. oczywiście wiele osób będzie twierdziło, że zupełnie nieopłacalne, no ale wszystko zależy od potrzeb. wiadomo, że jak ktoś dzwoni głównie o późnych godzinach, to mu się będzie heyah opłacała np. ale tak czy inaczej każda oferta mimo plusów ma też sporo minusów, dlatego zawsze najlepiej przeczytać wszystkie i wybrać dopiero najlepszą.

  3. 3

    wydaje mi się, ze treści artykułu zostało jeszcze kilka miejsc, w których można by wcisnąć nazwę MRM Worldwide :>

Zostaw komentarz

Nie bądź anonimowy. Zarejestruj się! Otrzymasz profil dzięki któremu Twoje komentarze będą bardziej wiarygodne. Będziesz miał również dostęp do newslettera, ofert pracy, forum dyskusyjnego oraz kontaktu do innych zarejestrowanych osób.

strzala strzala strzala

Cytat dnia

Jeśli chodzi o pogłoski na temat zbliżającej się "śmierci Web 2.0" to uważam je za przesadzone.

Marcin Dobrzyniecki - Pełnomocnik Zarządu ds. Produktu Reklamowego - Nasza-Klasa.pl

praca




Społeczność

Zbigniew Nowicki WEB.SEVEN interactive expertise and consulting wlasciciel
Wyrwas Maciej ECCO Shoes Poland/Czech/Slovakia Marketing & PR Manager
Ustupska Elżbieta projektant

Dołącz do społeczności interaktywnie.com

Mobilnie:

Bądź zawsze na bieżąco

Interaktywnie.com w Twojej komórce: m.interaktywnie.com

Więcej

Ostatnie komentarze

Więcej

Webskie strony

  • fwa

    We współpracy z Favourite Website Awards

  • Philips sense and simplicity

    4 Komentarze

    Serwis jest elementem kampanii wizerunkowej promującą markę Philips w kontekście...

  • BKmisja

    4 Komentarze

    Futurystyczna wizja miasta, w którym Internauta może zostać zdobywcą XBoxa...

  • Nokia - Opętanie

    13 Komentarzy

    Strona jest elementem akcji promocyjnej nowego telefonu Nokia N96. Akcja składa...

Więcej

Artykuły

Więcej

Ostatnio na forum