Interaktywnie.com - coedzienne Žródło inspiracji dla emarketera
Kategorie
- Wszystkie
- Startupy
- Prawo
- Gry
- Software
- Biznes
- Lajfstajl
- Wideo
- Wyszukiwarki
- Wirtualne światy
- Adtech
- Inne
- E-commerce
- Mobile
- E-mail marketing
- Zakup mediów
- Wydarzenia i konferencje
- Raporty i badania
- Ludzie
- Projektowanie interakcji
- Agencje interaktywne
- Social media
- Portale
W sprawie newsów kontaktuj się z Iwoną
E: ib@interaktywnie.com
T: 602 460 272
Lenovo: blog dla sportowców jadących do Pekinu

- dodał: Piotr Ślusarski / Interaktywnie.com
Firma Lenovo uruchomiła blog i witrynę dla sportowców, którzy trenują przed Igrzyskami Olimpijskim Pekin 2008. Po raz pierwszy w historii Igrzysk uczestnicy będą prowadzić blogi w trakcie zawodów.
W tym roku nowe przepisy Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego zezwoliły sportowcom na pisanie o swoich doświadczeniach podczas 17 dni Olimpiady.
Lenovo, światowy partner Igrzysk Olimpijskich, dostarczył więc notebooki oraz kamery wideo ponad 100 sportowcom, którzy zarejestrowali swój udział w programie blogerskim. Polskę na blogu Lenovo reprezentuje lekkoatletka Monika Pyrek.
Podczas Igrzysk Olimpijskich Pekin 2008 po raz pierwszy sportowcy, fani Igrzysk i widzowie telewizyjni będą wchodzić ze sobą w interakcje oraz współpracować przez Internet - podkreślił Deepak Advani, wiceprezes i główny dyrektor ds. marketingu w firmie Lenovo.
Firma Lenovo nie wymaga od sportowców podpisywania z nią żadnych kontraktów ani pisania o tym, jak sportowcy korzystają z jej urządzeń.
Źródło: Lenovo
- wyświetleń:
- 404
- dodane do kategorii:
- Social media
Więcej na temat
Podobne tematy
Zostaw komentarz
Nie bądź anonimowy. Zarejestruj się! Otrzymasz profil dzięki któremu Twoje komentarze będą bardziej wiarygodne. Będziesz miał również dostęp do newslettera, ofert pracy, forum dyskusyjnego oraz kontaktu do innych zarejestrowanych osób.


Komentarze