Interaktywnie.com - coedzienne Žródło inspiracji dla emarketera

Wzmocnienia w Interia.pl

W sierpniu doszło do kilku istotnych zmian na kluczowych stanowiskach w internetowym portalu Interia.pl.

Stanowisko Dyrektora ds. Serwisów Magazynowych ponownie objęła Agnieszka Łopatowska. Związana z portalem niemal od samego początku, wróciła po krótkiej przerwie spędzonej w Onet.pl.

Nowym Zastępcą Dyrektora Handlowego został Konrad Błazenek. Po odejściu z Interia.pl, przez ponad 1,5 roku, zajmował stanowisko Dyrektora Handlowego w firmie Novem. Obecnie w Interia.pl odpowiedzialny będzie za obszary e-commerce oraz sprzedaż technologii i systemów.

Kolejną osobą, która zdecydowała się ponownie związać z portalem na stanowisku Product Managera jest Maciej Rogowski. Obejmując stanowisko Product Managera, w pierwszej kolejności zajmie się opracowaniem strategii rozwoju serwisów biznesowych.

Stanowisko Dyrektora Promocji objęła natomiast Karolina Leputa, która wcześniej odpowiadała za Sektor Magazynów & Poradników w portalu. Do jej obecnych obowiązków będzie należało m.in. pozycjonowanie marek, dbanie o spójność komunikacji oraz polityka patronacka i organizowanie własnych eventów.

wyświetleń:
764
dodane do kategorii:
Zainstaluj sobie wersje flasha

Więcej na temat


Podobne tematy

Komentarze

Zostaw komentarz

Tylko zarejestrowane osoby mogą komentować.

Cytat dnia

W grudniu o2.pl wystartowało z ostatnimi serwisami contentowymi. W obecnych planach rozwoju o2.pl nie ma już miejsca na serwisy redakcyjne.

Michał Brański - członek zarządu o2.pl

praca


Społeczność

Borowik Dominika IDG Poland SA Marketing Manager
Jankowski Adam Era/PTC e-Communication Manager
Stasiak Magdalena SMILE REPREZNET Producent / event manager / współwłaściciel...

Dołącz do społeczności interaktywnie.com

Mobilnie:

Bądź zawsze na bieżąco

Interaktywnie.com w Twojej komórce: m.interaktywnie.com

Więcej

Ostatnie komentarze

Więcej

Webskie strony

  • fwa

    We współpracy z Favourite Website Awards

  • Philips sense and simplicity

    11 Komentarzy

    Serwis jest elementem kampanii wizerunkowej promującą markę Philips w kontekście...

  • BKmisja

    7 Komentarzy

    Futurystyczna wizja miasta, w którym Internauta może zostać zdobywcą XBoxa...

  • Nokia - Opętanie

    20 Komentarzy

    Strona jest elementem akcji promocyjnej nowego telefonu Nokia N96. Akcja składa...

Więcej

Artykuły

Więcej

Ostatnio na forum