Interaktywnie.com - coedzienne Žródło inspiracji dla emarketera
Kategorie
- Wszystkie
- Gry
- Software
- Biznes
- Lajfstajl
- Wideo
- Wyszukiwarki
- Wirtualne światy
- Adtech
- Inne
- E-commerce
- Mobile
- E-mail marketing
- Zakup mediów
- Wydarzenia i konferencje
- Raporty i badania
- Ludzie
- Projektowanie interakcji
- Agencje interaktywne
- Portale
- Social media
W sprawie newsów kontaktuj się z Iwoną
E: ib@interaktywnie.com
T: 602 460 272
Google Page Rank zaktualizowany

- dodał: Piotr Fiećko / Interaktywnie.com
Minęło trzy miesiące od ostatniej aktualizacji PageRank, nadszedł więc czas na kolejną. Według różnych źródeł eksport informacji związanych z PR, rozpoczął się 10-12 stycznia, lecz nie wszystkie strony zostały jeszcze zaktualizowane.
Zachodni blogerzy wskazują na sporą ilość spadków, nawet jeśli chodzi o witryny będące własnością google.com (na przykład Google Israel, która z PR 8 spadła na PR 7. Wzrost PR odnotowały witryny nowe, szczególnie niektóre blogi, gdzie można mówić, nawet o dwupunktowym skoku – z PR 0 na PR 2. Taki stan rzeczy, może być wynikiem tego, że aktualizacja nadal trwa i niektóre datacenters Google’a są wyłączone. Aby stwierdzić, że PR naszej strony na 100% podskoczył, najlepiej będzie zaczekać do końca aktualizacji, lub ściągnąć dane z kilku datacenters przy użyciu odpowiedniego narzędzia i wyciągnąć wnioski.
PR interaktywnie.com nie zmienił się. Nadal równy jest 4.
- dodane do kategorii:
- Wyszukiwarki
Więcej na temat
Podobne tematy
Zostaw komentarz
Nie bądź anonimowy. Zarejestruj się! Otrzymasz profil dzięki któremu Twoje komentarze będą bardziej wiarygodne. Będziesz miał również dostęp do newslettera, ofert pracy, forum dyskusyjnego oraz kontaktu do innych zarejestrowanych osób.


Komentarze
Maciej Gałecki (profil)
13 stycznia 2008 14:03Faktycznie, zachodza pewne zmiany w wartosci PR, ale znowu nie przesadzajmy - to nie jest juz tak wazny czynnik, by pisac o kazdej jego aktualizacji. Powiedzialbym, ze obecnie spelnia bardziej funkcje PR-owa niz uzyteczna.
Michal (www)
14 stycznia 2008 18:47Zgadzam się częściowo - na pewno Page Rank nie jest już tak ważny, jak kiedyś - o czym piszemy na naszym blogu, ale kwestia, czy PR, czy użyteczna jest otwarta - jesli nie bazuje sie na sztucznym gotowym zapleczu, ale wymienia linki z podobnymi stronami - aby podniesc rzeczywiste authority - to wtedy kazdy patrzy na Page Rank, a wiekszosc ludzi przez google toolbar (ktore zreszta nie jest aktualizowane razem z PR - zapraszam do lektury). Wtedy jest to użyteczne PR :)
Ekspercki Blog SEO/SEM
www.semguru.pl
slaw (www)
15 stycznia 2008 02:08...moze i nie jest wazny jesli chodzi o relacje user->wyszukiwarka, itd. Ale jesli chodzi o wypozycjonowanie (nie mówię o pozycjonowaniu, i calych tych bitwach pozycjonerów) sie serwisu opartego na linkach, ktore ktos zamiescil aby pokazac swiatu jakis fajny serwis... a tymczasem Google robi niezla zawieruche... to odzwierciedlenie rzeczywiscie wartosciowych serwiso w wynikach wyszukiwania moze miec nieprzyjemny skutek...
Admin Poland.com
djprezes
28 stycznia 2008 23:35nie mow ze nie jest wazny bo mi po spadku PR z 4 na 0 wejscia spadły z 40 000 unikalnych dziennie na 15 000 unikalnych :/
Dariusz Ruminski (www)
27 marca 2008 22:34www.mdrmedia.com
Zajmuje sie pozycjonowaniem na rynku miedzynarodowym i z doswiadczenia uwazam ze kazda aktualizacja RP idzie we wlasciwym kierunku, google ukaralo tych ktorzy sztucznie zawyzali ilosc linkow,
RP idzie we wlasciwym kierunku