Interaktywnie.com - coedzienne Žródło inspiracji dla emarketera

Zjednoczenie.com dla MTV Europe

Coraz częstsze realizacje europejskich projektów przez polskie agencje pokazuje, że ich poziom niczym nie odbiega od światowych standardów. Potwierdzeniem tej tezy jest europejska strona MTV.TV, wykonana przez Zjednoczenie.com.  Premiera nowego serwisu MTV EUROPE odbyła się 18 lutego 2008r.

Realizując najnowszy projekt dla MTV zależało nam na tym, aby spełniał on europejskie standardy  oraz na tym, by użytkownicy mogli współtworzyć ten serwis. Chcąc odpowiedzieć na potrzeby internautów, przygotowaliśmy dla nich nowe formy interaktywności
- podkreśla Radosław Opałko, koordynator projektu ze Zjednoczenie.com. Ostateczna forma serwisu to owoc skutecznej współpracy trzech ośrodków – MTV Networks Polska w Warszawie, Centrali MTV w Londynie oraz naszej agencji.

Spośród wielu ciekawych rozwiązań warto wymienić dwa najważniejsze. Speakers Corner to miejsce, w którym internauci mogą wypowiedzieć się na zadany temat. Rozwiązaniem wyróżniającym serwis jest to, że użytkownicy wykorzystują w tym celu kamerę internetową i sami zamieszczają nagrany przez siebie materiał na stronie. Z kolei ArtisZen to interaktywny konkurs, polegający na stworzeniu swojej własnej wersji backgroundu do strony.

Obecny, bardzo nowoczesny serwis powstał z myślą o użytkownikach z całej Europy. Beata Węgrzyn oraz Jeff Lapointe, odpowiedzialni za projekt ze strony MTV, już zapowiadają wprowadzenie kolejnych modułów. Drugi etap realizacji zakłada wdrożenie takich funkcjonalności jak sekcja video udostępniająca fragmenty programów oraz multimedialne blogi. Dodatkową atrakcją ma być  aplikacja umożliwiająca tworzenie muzyki przez użytkowników.

Serwis jest dostępny pod adresem.

dodane do kategorii:

Podobne tematy

Komentarze

  1. 1

    Chłopaki ze zjedoczenia chyba nie sądzili, że będą podbijać europę, bo nazwa agencji mało międzynarodowa :) Mimo wszystko gratulacje.

  2. 2

    W imieniu własnym i Netizens składam gratulacje :)

Zostaw komentarz

Nie bądź anonimowy. Zarejestruj się! Otrzymasz profil dzięki któremu Twoje komentarze będą bardziej wiarygodne. Będziesz miał również dostęp do newslettera, ofert pracy, forum dyskusyjnego oraz kontaktu do innych zarejestrowanych osób.

strzala strzala strzala

Cytat dnia

W sieci zarabia się na dużych liczbach. Nie chcieliśmy więc robić ekskluzywnego klubu, ale dużą, internetową dyskotekę, do której może przyjść każdy.

Rafał Agnieszczak - założyciel Fotka.pl


frashmail

Społeczność

Gocała Adam Polskapresse Sp. z o.o. Dyrektor wydawniczy serwisów internetowych...
Stefanski Krzysztof Procter & Gamble Interactive Marketing Production...
pankiewicz konrad Adv.pl V-ce Prezes Zarządu

Dołącz do społeczności interaktywnie.com

Mobilnie:

Bądź zawsze na bieżąco

Interaktywnie.com w Twojej komórce: m.interaktywnie.com

Więcej

Webskie strony

  • fwa

    We współpracy z Favourite Website Awards

  • Bonarka 4 Business

    2 Komentarze

    Najnowsza inwestycja Trigranit Development Polska w 3D.

  • Crash Course With Shaun Whitehttp

    1 Komentarz

    Gwiazda deski i snowboardu Shaun White w kilkudziesięciu zabawnych filmikach...

  • Bioshock PS3

    3 Komentarze

    Strona promująca grę Bioshock w wersji na Play Station 3. Odkryj mroczny świat...

Więcej

Wywiady

Więcej

Ostatnio na forum