Interaktywnie.com - coedzienne Žródło inspiracji dla emarketera

Instytut Kościuszki w Second Life

12 marca o godz. 19:00 odbędzie się otwarcie wirtualnego Instytutu Kościuszki, oraz debata „Cienka granica - własność publiczna a własność prywatna”. Wśród osób zaproszonych na imprezę inaugurującą znajdzie się dr Krzysztof Szczerski (były wiceminister Spraw Zagranicznych RP, wybitny, wykładowca w Instytucie Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych UJ), który poprowadzi dyskusje.

W ramach aktualnie realizowanego przez Instytut Kościuszki – Instytut Integracji Europejskiej projektu „Małopolska bez korupcji” – w wirtualnej siedzibie działa już Wirtualne Biuro Konsultacji Antykorupcyjnej. To miejsce, w którym można zasięgnąć porady prawnej z zakresu zwalczania korupcji. Wymiana informacji odbywać się będzie przy zachowaniu anonimowości, co w przypadku tej tematyki może okazać się ważne. Dyżury w wirtualnym biurze pełni prawnik Anna Kronfeld: poniedziałki od 16.30 do 20.30 , wtorki od 20.00 do 22.00 Dyżury pracownika IK - Lionne Fairey: wtorki od 17.00 do 19.00 oraz czwartki od 20.00 do 22.00.

Wirtualne Biuro Konsultacji Antykorupcyjnej to tylko jeden z całego spectrum działań Instytutu Kościuszki w zakresie zwalczania korupcji. W marcu, kwietniu oraz w maju odbędą się konferencje w siedzibie Radia Kraków, oraz w siedzibie Instytutu w Second Krakow szczegółowo omawiające ten problem mówi Olga Plaze – koordynator projektu.

Instytut Kościuszki – Instytut Integracji Europejskiej jest pierwszym polskim THINK THANKIEM – organizacją ekspercką, która posiada swoje biuro w Second Life. Dzięki temu może trafić do szerokiej grupy odbiorców. W województwie małopolskim nie ma organizacji pozarządowej, która oferowałaby podobne działania, ułatwiające zainteresowanym uzyskanie informacji na temat prawnych aspektów zwalczania korupcji.

Wykreowaniem siedziby Instytutu Kościuszki w internetowej przestrzeni zajęła się Agencja Reklamowa Supremum Group odpowiedzialna za projekt Second Poland.

dodane do kategorii:

Podobne tematy

Komentarze

Zostaw komentarz

Nie bądź anonimowy. Zarejestruj się! Otrzymasz profil dzięki któremu Twoje komentarze będą bardziej wiarygodne. Będziesz miał również dostęp do newslettera, ofert pracy, forum dyskusyjnego oraz kontaktu do innych zarejestrowanych osób.

strzala strzala strzala

Cytat dnia

Gwałtowna ekspansja, zmienna natura i postępujące wpływy Internetu powinny w szczególności skłonić marketerów do tego, by zmienili swój sposób myślenia o całym krajobrazie mediów i marketingu.

George Terhanian, prezes Harris Interactive Europe



Społeczność:

Brzeziński Tomasz Murator S.A. Starszy Specjalista d/s Internetu...
Kurowski Grzegorz HYPERmedia Co-managing Director
Broda Tomasz Polkomtel Kierownik komunikacji Internetowej...

Dołącz do społeczności interaktywnie.com

Mobilnie:

Bądź zawsze na bieżąco

Interaktywnie.com w Twojej komórce: m.interaktywnie.com

Więcej

Webskie strony

  • Książka Tunele

    9 Komentarzy

    Strona poświęcona książce "Tunele" aspirującej do następczyni sagi...

  • Big Star - Everyone's Luxury

    22 Komentarze

    Nowy serwis letniej kolekcji Big Star z ciekawą nawigacją w Paper Vision 3D...

  • Ecco World

    27 Komentarzy

    Ciekawy sposób prezentacji produktów ECCO. Brawa za uzyskanie ciekawego efektu...

Więcej

Wywiady

Więcej

Ostatnio na forum