Interaktywnie.com - coedzienne Žródło inspiracji dla emarketera

Nowa wersja Quick.Cart

Firma OpenSolution wydała wersję 3.0 swego systemu zarządzania sklepem internetowym Quick.Cart. Wprowadza ona znaczne zmiany zarówno w interfejsie użytkownika, jak i funkcjonalności.

Nowa wersja systemu zarządzania sklepem internetowym Guick Cart

Po uruchomieniu najnowszej wersji programu w oczy rzucają się najbardziej zmiany interfejsu. Został on opracowany całkowicie od nowa w module klienckim i administracyjnym. Przez panel administracyjny możliwe jest też dostosowanie wyglądu do indywidualnych potrzeb użytkownika.

Quick.Cart udostępnia też zarządzanie wersjami językowymi, wprowadza dodatkowe opcje prezentacji produktów i nowe mechanizmy zarządzania zdjęciami. Usunięto też ograniczenia w liczbie zagnieżdżeń stron w strukturze witryny. Lepsze pozycjonowanie produktów jest możliwe dzięki dodatkowym polom SEO.

Duży nacisk położono na ulepszenie kodu i dostosowanie go do najnowszych standardów. Zupełnie od podstaw napisano szablony w XHTML-u i engine w PHP. Pozwoliło to zwiększyć funkcjonalność i ułatwić dostosowywanie sklepu do własnych potrzeb. Co istotne, Quick.Cart w wersji 3.0 jest zgodny ze standardem dostępności WAI, pozwala zatem na adresowanie naszej oferty handlowej do użytkowników niepełnosprawnych.

W swojej ofercie OpenSolution ma oprócz sklepu internetowego system zarządzania stroną internetową – Quick.Cms. Oba produkty w podstawowych wersjach dostępne są za darmo i można je pobrać ze stron opensolution.org.

dodane do kategorii:

Podobne tematy

Komentarze

Zostaw komentarz

Nie bądź anonimowy. Zarejestruj się! Otrzymasz profil dzięki któremu Twoje komentarze będą bardziej wiarygodne. Będziesz miał również dostęp do newslettera, ofert pracy, forum dyskusyjnego oraz kontaktu do innych zarejestrowanych osób.

strzala strzala strzala

Liczba dnia

8 002 530 - liczba pobrań Firefoxa 3 w ramach bicia rekordu Guinnessa 17 czerwca 2008

Mozilla



Społeczność:

Brzeziński Tomasz Murator S.A. Starszy Specjalista d/s Internetu...
Berezowski Grzegorz 180heartbeats strategy director & partner
Gadzinowski Jacek Agito S.A Dyrektor marketingu

Dołącz do społeczności interaktywnie.com

Mobilnie:

Bądź zawsze na bieżąco

Interaktywnie.com w Twojej komórce: m.interaktywnie.com

Więcej

Ostatnie komentarze

Więcej

Webskie strony

  • Książka Tunele

    9 Komentarzy

    Strona poświęcona książce "Tunele" aspirującej do następczyni sagi...

  • Big Star - Everyone's Luxury

    22 Komentarze

    Nowy serwis letniej kolekcji Big Star z ciekawą nawigacją w Paper Vision 3D...

  • Ecco World

    27 Komentarzy

    Ciekawy sposób prezentacji produktów ECCO. Brawa za uzyskanie ciekawego efektu...

Więcej

Wywiady

Więcej

Ostatnio na forum