Interaktywnie.com - coedzienne Žródło inspiracji dla emarketera

Reklama w rękach konsumentów

Powiedz mi, a zapomnę, pokaż a może zapamiętam, zaangażuj a na pewno zrozumiem - powiedział Benjamin Franklin. Zaangażowanie odbiorców naszej marki w komunikację jej samej staje się kluczowym elementem współczesnego marketingu. 

Dzięki temu, że "ktoś z ulicy" zrobi reklamę o produkcie, opowie jak działa, jakie marka ma dla niego wartości jesteśmy bardziej skłonni uwierzyć w ten przekaz. Dodatkowo kreatywność ludzka nie zna granic więc i przekaz zróżnicowany i ciekawy. Jak znaleźć ambasadorów naszych marek? Czy takie działania przynoszą efekty?

Na te oraz na wiele innych pytań otrzymają Państwo odpowiedz podczas III edycji konferencji @rewolucja biznesu w dniu 12 maja w Centrum Finansowym Puławska, na przykładzie działań reklamowych takich marek jak: Samsung, Mentos, Knorr, McDonald's.

dodane do kategorii:

Podobne tematy

Komentarze

  1. 1

    Leszek Łuczyn (profil)

    24 kwietnia 2008 13:29

    A następnym krokiem będzie zaangażowanie konsumentów do produkcji, bo nic nie tworzy tak silnego przywiązania, jak zrobienie czegoś własnymi rękami. ;)

Zostaw komentarz

Nie bądź anonimowy. Zarejestruj się! Otrzymasz profil dzięki któremu Twoje komentarze będą bardziej wiarygodne. Będziesz miał również dostęp do newslettera, ofert pracy, forum dyskusyjnego oraz kontaktu do innych zarejestrowanych osób.

strzala strzala strzala



Mobilnie

Bądź zawsze na bieżąco

Interaktywnie.com w Twojej komórce: m.interaktywnie.com

Więcej

Ostatnie komentarze

Więcej

Webskie strony

Więcej

Wywiady

Więcej

Ostatnio na forum