Interaktywnie.com - coedzienne Žródło inspiracji dla emarketera
Kategorie
- Wszystkie
- Biznes
- Lajfstajl
- Wideo
- Wyszukiwarki
- Wirtualne światy
- Adtech
- Inne
- E-commerce
- Mobile
- E-mail marketing
- Zakup mediów
- Wydarzenia i konferencje
- Raporty i badania
- Ludzie
- Projektowanie interakcji
- Agencje interaktywne
- Portale
- Social media
W sprawie newsów kontaktuj się z Iwoną
E: ib@interaktywnie.com
T: 602 460 272
iPhone w wersji 3G już w lipcu?

- dodał: Iwona Bodziony / Interaktywnie.com
Engadget powołując się na "wiarygodne źródła" donosi, że już w lipcu możemy spodziewać się nowej generacji iPhonów.
Według relacji osób, które miały w ręku prototypy nowego iPhone'a, urządzenie ma być nieco grubsze niż jego poprzednik, a tylna część ma być wykonana z czarnego tworzywa sztucznego o wysokim połysku.
Jak twierdzi plotka, nowy aparat ma obsługiwać 3G oraz powinien być wyposażony w moduł GPS. Pokrętło regulatora głośności jest podobno chromowane, kształt całego urządzenia nieco bardziej zaokrąglony, a wejście na słuchawki nie jest już wciśnięte do środka.
Baterii, tak jak i wcześniej, nie można wymieniać samodzielnie. Jako ewentualną datę debiutu nowego urządzenia podano lipiec 2008 roku.
W dniach od 9 do 13 czerwca w San Francisco planowana jest światowa konferencja deweloperów Apple WWDC, która ma się odbyć pod znakiem iPhone'a. W związku z tym niektórzy analitycy spodziewają się, że podczas przemówienia otwierającego WWDC Steve Jobs zaprezentuje nowe urządzenie.
Z Wielkiej Brytanii w dalszym ciągu dochodzą wieści mówiące o niedostępności 8-gigabajtowego modelu aparatu, którą uzasadnia się zakończeniem jego produkcji.
Źródła: Komórkomania, Interia
- dodane do kategorii:
- Lajfstajl
Podobne tematy
Zostaw komentarz
Nie bądź anonimowy. Zarejestruj się! Otrzymasz profil dzięki któremu Twoje komentarze będą bardziej wiarygodne. Będziesz miał również dostęp do newslettera, ofert pracy, forum dyskusyjnego oraz kontaktu do innych zarejestrowanych osób.

Komentarze