Interaktywnie.com - coedzienne Žródło inspiracji dla emarketera

Microsoft nie jest zainteresowany ponowną próbą przejęcia Yahoo

Dyrektor wykonawczy Yahoo Jerry Yang stwierdził, że potencjalna umowa z Microsoftem ma "olbrzymią moc", ale koncern z Redmond najwyraźniej nie jest już zainteresowany pełnym przejęciem internetowej firmy.

W swoich ostatnich komentarzach odnośnie całej sytuacji z ofertą Microsoftu, Yang zasygnalizował, że jego firma pozostaje otwarta na potencjalną umowę, ale dodał też, że obecnie koncern z Redmond wyklucza przejęcie jego firmy - informuje agencja AFP.

Na początku kwietnia Microsoft zrezygnował ze swojej oferty wartej 47,5 miliarda dolarów, po tym jak Yahoo odrzuciło ją stwierdzając, że zaniża ona wartość firmy.

"To nie my wycofaliśmy się z tej propozycji, tylko Microsoft" - oświadczył Yang w trakcie środowej konferencji 'D: All Things Digital' w San Diego.

Z kolei w połowie maja obie strony na nowo rozpoczęły rozmowy, ale nie dotyczyły one fuzji. "Microsoft nie jest juz zainteresowany kupieniem całego Yahoo, natomiast rozmawiamy o innych możliwych porozumieniach" - dodał Yang. Według nieoficjalnych źródeł, koncern z Redmond chce teraz kupić samą wyszukiwarkę Yahoo.

Źródło: Wirtualnemedia, AFP

dodane do kategorii:

Podobne tematy



Zainstaluj sobie wersje flasha

Komentarze

Zostaw komentarz

Nie bądź anonimowy. Zarejestruj się! Otrzymasz profil dzięki któremu Twoje komentarze będą bardziej wiarygodne. Będziesz miał również dostęp do newslettera, ofert pracy, forum dyskusyjnego oraz kontaktu do innych zarejestrowanych osób.

strzala strzala strzala

Cytat dnia

Właściciele praw autorskich, zanim zażądają usunięcia materiałów z internetu powinni rozważyć, czy nie są one wykorzystywane w ramach "fair use".

Jeremy Fogel, Amerykański sędzia federalny


frashmail

Społeczność

Friedberg Piotr Opcom Grupa Eskadra Strategy Director
Piotr Nejman mBank Manager Wsparcia Sprzedaży - Wydział...
Kaznowski Dominik Agora Dyrektor Marketingu Pion Internet...

Dołącz do społeczności interaktywnie.com

Mobilnie:

Bądź zawsze na bieżąco

Interaktywnie.com w Twojej komórce: m.interaktywnie.com

Więcej

Webskie strony

  • fwa

    We współpracy z Favourite Website Awards

  • Provokator

    0 Komentarzy

    Strona promująca wyroby odzieżowe, której twórcy sięgnęli po niepowtarzalny...

  • Bonarka 4 Business

    12 Komentarzy

    Najnowsza inwestycja Trigranit Development Polska w 3D.

  • Crash Course With Shaun Whitehttp

    1 Komentarz

    Gwiazda deski i snowboardu Shaun White w kilkudziesięciu zabawnych filmikach...

Więcej

Wywiady

Więcej

Ostatnio na forum