7.02.2017 / Ludzie / Personalia
 

Agencja Kamikaze powiększa zespół o kolejne trzy osoby

  • Polub
  • Opublikuj
  • Udostępnij
 
Milewska, Romanowicz, Nadarkiewicz (fot. Kamikaze)
Milewska, Romanowicz, Nadarkiewicz (fot. Kamikaze)

Julia Milewska, posiadająca 8-letnie doświadczenie w digitalu, wcześniej związana była m.in. z Deloitte Digital CE, gdzie obsługiwała marki takie jak Lipton Ice Tea i Cheetos. Na swoim koncie ma także certyfikaty Professional Scrum Master I oraz Prince2 Foundation. W Kamikaze jako Account Manager odpowiada za projekty dla Orange Polska.

Zespół client service zasilił również Tomasz Romanowicz, który umiejętności z dziedziny SEO/SEM zdobywał przede wszystkim w Bluerank. Od 2009 roku z entuzjazmem podchodzi do wykorzystania narzędzi Google w marketingu, co przełożyło się na jego ówczesną współpracę ze StenaLine czy nazwa.pl. Obecnie wspiera bieżące projekty, m. in. dla marki Humana.

Do Kamikaze dołączył też Piotr Nadarkiewicz – absolwent filozofii komunikacji, od wielu lat zajmujący się analityką biznesową. Piotr pracował nad poprawą efektywności technik i procedur sprzedaży dla grupy Okazje.info oraz w Fabrity K2. W Kamikaze poprowadzi projekt badawczo-rozwojowy SOMA. W ramach System Omnichannel Marketing Automation agencja będzie badać zachowania konsumentów online i offline, aby znaleźć sposób na zapewnienie klientom wzrostu sprzedaży, co następnie zostanie zautomatyzowane w formie funkcjonalnego systemu. 

Kamikaze już od 10 lat udowadnia, że za sukcesem firmy stoją zdolni ludzie z pasją i zapałem do pracy. Agencja nie zapomina o tym, rozbudowując swój zespół.

Digital cały czas przyspiesza, zmienia się i stawia kolejne wyzwania. Nie stoimy w miejscu – rozwijamy ofertę i szukamy nowych, ciekawych obszarów kompetencji. Zapraszamy na pokład świetnych ludzi, którzy są otwarci na zmiany. Ten rok przyniesie kolejne rekrutacje – mówi Michał Ryszkiewicz, dyrektor zarządzający w Kamikaze.

  • Polub
  • Opublikuj
  • Udostępnij
Tag arrow
Chmura tagów

Tagi: Kamikaze


wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2017 interaktywnie.com. All rights reserved.