13.04.2017 / Personalia / Ludzie
 

Arek Urban w Blue 44

  • Polub
  • Opublikuj
  • Udostępnij
 
Arek Urban (fot. Blue 449)
Arek Urban (fot. Blue 449)

Do agencji mediowej Blue 449 dołączył Arek Urban, obejmując nowo utworzone stanowisko dyrektora strategii i innowacji. Będzie odpowiadał za wdrożenie globalnego pozycjonowania Open Source i związanej z nim nowej filozofii pracy, integrację nowych narzędzi i rozwiązań biznesowych oraz wsparcie zespołu w budowaniu strategii dla klientów agencji.

- Poszukiwanie nowej formuły funkcjonowania domów mediowych to jeden z wiodących tematów branżowych rozmów. Format agencji Blue 449 wyprzedza te dyskusje. Praca w duchu agile, otwartość na wiedzę i inspiracje spoza rynku mediów i reklamy, bliska kooperacja z rynkiem startupów, wielokierunkowy rozwój zespołu − to pierwsze składowe zmiany, którą już wdrażamy w Blue 449 - powiedział Arek Urban.

Arek Urban jest związany z rynkiem agencji interaktywnych i nowych technologii od ponad 10 lat. Ostatnio współpracował z grupą Kalicińscy.com, gdzie odpowiadał za dział technologii mobilnych, innowacyjne wdrożenia marketingowe i wsparcie strategiczne kluczowych klientów (m.in. projekt ekosystemu komunikacyjnego Przepisy.pl dla marek foodowych Unilevera). Ma również doświadczenie w pracy dla marek takich jak T-Mobile, ITI Neovision, Żywiec, BBC, Samsung czy Express Rent a Car.

  • Polub
  • Opublikuj
  • Udostępnij
Tag arrow
Chmura tagów

Tagi: Blue 449


wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
6ix
Digital We
 
Arrow
newsletter
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2017 interaktywnie.com. All rights reserved.