19.04.2017 / Ludzie / Personalia
 

Do zespołu code.insights, należącej do Codemedia, dołączył Tomasz Choroszewski

  • Polub
  • Opublikuj
  • Udostępnij
 
Tomasz Choroszewski (fot. Codemedia)
Tomasz Choroszewski (fot. Codemedia)

Z początkiem kwietnia br. do zespołu jednostki badawczo-analitycznej domu mediowego Codemedia code.insights dołączył Tomasz Choroszewski, obejmując stanowisko Deputy Customer & Data Intelligence Director. Będzie odpowiedzialny za wzmocnienie kompetencji w dziedzinie analityki digitalowej.

- Widzimy, że założenie code.insights było dobrym posunięciem biznesowym. Rozwój naszych usług z zakresu Data Intelligence wpłynął na jeszcze lepszą jakość zarówno przygotowywanych ofert, jak i codziennej pracy dla klientów. Chcemy nadal rozwijać ten obszar naszej działalności, dlatego poszerzamy zespół ekspertów. Obecnie skuteczne działania marketingowe muszą opierać się na analizie danych. Zestawianie różnych badań dotyczących konsumentów i ich zachowań pozwala optymalizować kampanie i skutecznie docierać do grup docelowych – mówi Piotr Bieńko Prezes Zarządu domu mediowego Codemedia.

Przed rozpoczęciem współpracy z Codemedia, Choroszewski pracował w TVP S.A., gdzie odpowiadał m.in. za wdrożenie i komercjalizację Telewizji Hybrydowej oraz rozwój kanału video online. Wcześniej przez ponad 7 lat był związany z biurem reklamy portalu o2.pl.

Ukończył Psychologię Społeczną na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. 

  • Polub
  • Opublikuj
  • Udostępnij
Tag arrow
Chmura tagów

Tagi: codemedia


wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
 
Arrow
newsletter
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2017 interaktywnie.com. All rights reserved.