Praca
Specjalista ds. sprzedaży i marketingu
Autentika Warszawa

Autentika, jako niezależna agencja interaktywna, świadczy od 2005 roku wyspecjalizowane usługi w zakresie wykorzystywania nowych mediów oraz technologii w biznesie. Mamy doświadczenie zarówno w kreowaniu wizerunku marek w sieci, jak i realizacji nowatorskich pomysłów opartych o ideę Web 2.0. W związku z rozwojem, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres zadań:

•    Pozyskiwanie nowych Klientów;
•    Przygotowanie ofert w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby Klienta;
•    Prowadzenie negocjacji handlowych;
•    Reprezentowanie firmy w kontaktach zewnętrznych;
•    Aktywny wkład w tworzenie wizerunku firmy;
•    Tworzenie i wdrażanie planu marketingowego;
•    Analiza skuteczności prowadzonych działań marketingowych.

Wymagania:

•    Minimum dwuletnie doświadczenie w agencji interaktywnej na podobnym stanowisku poparte sukcesami;
•    Znajomość najnowszych trendów internetowych;
•    Wysoko rozwinięte umiejętności handlowe;
•    Umiejętność tworzenie strategii działań sprzedażowych;
•    Zorientowanie na osiąganie wyników;
•    Wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

•    Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
•    Wynagrodzenie oparte o składnik stały (pensja) oraz bardzo atrakcyjny system prowizyjny

Jak składać oferty?

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie ofert zawierających CV z zaznaczeniem nazwy stanowiska na adres:
e-mail:praca@autentika.pl

Do aplikacji prosimy również dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. 2002.101.926. z późn. zm.)"

W temacie lub treści maila prosimy umieścić informację, że ogłoszenie zostało znalezione na Interaktywnie.com.
Ogłoszenie dodał: Magda Kurszel
Autentika
Arrow