Akademia Internetu

Zapraszamy na pierwsze szkolenie w ramach cyklu Akademia Internetu i Nowych Technologii. Już we wtorek 15 listopada 2016 roku, od godziny 10 do 14 przy ul. Świdnickiej 39 we Wrocławiu. Temat: "Pozycjonowanie w wyszukiwarce kluczem do sukcesu w sieci". Terminy kolejnych warsztatów podane zostaną w kolejnych miesiącach. Zapisać można się wypełniając formularz poniżej. Szkolenia są odpłatne. Cena promocyjna dla członków Dolnośląskiej Izby Gospodarczej, Business Centre Club i Zachodniej Izby Gospodarczej wynosi 99 zł + VAT. Dla pozostałych osób koszt to 999 zł + VAT.
*
*
*
*
*
*
*
Chcę wziąć udział w szkoleniach:

*

Więcej informacji o szkoleniach znajdziesz na tej stronie.


*) pola wymagane
Warunkiem organizacji szkolenia jest utworzenie się grupy składającej się z minimum 15 osób. Kiedy grupa się zbierze, otrzymacie Państwo fakturę pro forma. Warunkiem uczestnictwa jest jej opłacenie.
Arrow
O Akademii Internetu
Portal Interaktywnie.com, Centrum Technologii Audiowizualnych CeTA oraz samorządy gospodarcze Dolnego Śląska w tym Dolnośląska Izba Gospodarcza, BCC i ZIG serdecznie zapraszają na cykl unikalnych szkoleń - Akademia Internetu i Nowych Technologii. Jak reklamować się w internecie, w tym także w mediach społecznościowych. Co zrobić by zbudować dla swojej firmy jak najlepszą stronę internetową. Co to jest SEO, SEM, remarketing, RTB, big data, lead generation. Aż w końcu, jak chronić dane osobowe w sieci i jakie są warunki prawne prowadzenia biznesu w sieci. O tym wszystkim uczyć będą menedżerów marketingu i zarządy firm eksperci Interaktywnie.com. To główne tematy szkoleń. Zapisz się już dzisiaj.
Arrow
newsletter
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2019 interaktywnie.com. All rights reserved.