• 6.07.2009
  Artykuły: CATI w ofercie House of Numbers CATI w ofercie House of Numbers
  Agencja analityczno-badawcza House of Numbers, wchodząca w skład grupy marketingowej BrainJuice, rozszerza swoją ofertę o badania CATI (Computer Aided Telephone Interviews).
   
 • 11.04.2010
  Artykuły: Cała prawda o 3G [wideo] Cała prawda o 3G [wideo]
  Czym właściwie jest 3G? Co umożliwia ten standard telefonii komórkowej? Dlaczego jest lepszy od EDGE? Dlaczego na dzień dzisiejszy jest to coś, bez czego smartfon nie ma racji bytu? Firma Nokia Siemens Networks postanowiła stworzyć krótkie wideo,...
   
 • 24.01.2012
  Artykuły: Cała prawda o ACTA Cała prawda o ACTA
  Polski rząd podpisze ACTA, tak jak wcześniej zapowiadał, w czwartek 26 stycznia. W sieci trwają protesty - część popularnych stron www jest dziś zaczerniona.
   
  6
 • 8.02.2012
  Artykuły: Całkiem nowe gry-online.pl Całkiem nowe gry-online.pl
  8 lutego 2012 roku udostępniono internautom całkowicie nową wersję www.gry-online.pl – największego polskiego portalu informacyjnego poświęconego tematyce gier. Głębokim zmianom uległa zarówno oprawa wizualna portalu, jak i jego funkcjonalność.
   
 • 4.03.2010
  Artykuły: Całkowicie płaska klawiatura wygra z kurzem? Całkowicie płaska klawiatura wygra z kurzem?
  Komputerowe klawiatury mają to do siebie, że lubią się brudzić w trudno dostępnych miejscach. Brud dostaje się w przerwy między klawiszami, a usunięcie go wymaga cierpliwości i dokładności. Japońska firma Mineba zaproponowała jednak...
   
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2022 interaktywnie.com. All rights reserved.