• 18.03.2010
  Artykuły: Mail z wirusem od Facebooka Mail z wirusem od Facebooka
  Hakerzy podszywając sie pod Facebooka wysyłają do użytkowników serwisu fałszywy mail, w którym proszą o zresetowanie hasła i otworzenie załącznika. Wiadomość zawiera wirusa.
   
 • 22.12.2011
  Artykuły: Mail-media rozszerza ofertę Mail-media rozszerza ofertę
  Mail-media wprowadza nową funkcjonalność dla swoich klientów. W wybranych pakietach dostępnych w ofercie domu mediowego kampanie e-mailingowe będą zintegrowane z działaniami SEM.
   
 • 2.09.2009
  Artykuły: MailMedia - nowy dział SARE MailMedia - nowy dział SARE
  Specjalizująca się w e-mail marketingu firma SARE z początkiem września rozszerza gamę proponowanych usług o kompleksowe realizowanie kampanii e-mailingowych przy wykorzystaniu gotowych baz adresowych.
   
 • 24.06.2010
  Artykuły: Maingear eX-L 17 – najmocniejszy laptop świata? Maingear eX-L 17 – najmocniejszy laptop świata?
  Czy znacie firmę Maingear? Założę się, że niewielu naszych czytelników o niej słyszało. Może się to zmienić jednak dzięki laptopowi eX-L 17 – jednemu z najsilniejszych modeli na świecie. Clevo D900F – dla maniaków gier Zacznijmy...
   
 • 27.04.2011
  Artykuły: Maj pod znakiem e-biznesu Maj pod znakiem e-biznesu
  Od 9 do 11 maja Kraków będzie stolicą e-biznesu. To właśnie do tego miasta Małopolskie Studenckie Forum Business Centre Club oraz SKN Synergy zapraszają Cię na E-biznes Festiwal. Trzy dni bezpłatnych szkoleń i prelekcji z zakresu trzech „e”...
   
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2021 interaktywnie.com. All rights reserved.