• 5.07.2010
  Artykuły: Pachnąca Comarch OPT!MA Pachnąca Comarch OPT!MA
  Producent kompozycji zapachowych i aromatów z Wielkiej Brytanii, firma European Flavours and Fragrances Polska Sp. z o.o., wdrożyła Comarch OPT!MA. Implementację programu przeprowadził Partner Comarch – PC Doktor. Na decyzję o zmianie systemu...
   
 • 20.12.2010
  Artykuły: Pachnące nowości w Sferis Pachnące nowości w Sferis
  W grudniu portfolio sklepu internetowego Sferis.pl wzbogaciło się o markowe kosmetyki. W nowo utworzonym serwisie Sferis Outlet dostępne są artykuły renomowanych producentów w atrakcyjnych cenach.
   
 • 8.08.2010
  Artykuły: Pacjent schłodzony w karetce pogotowia Pacjent schłodzony w karetce pogotowia
  Pacjent schłodzony stanie się teraz częstym pasażerem karetek nowojorskich służb ratowniczych. Ratowników z NY czeka przeszkolenie – to na początek. A potem walka o każdą sekundę cennego czasu. Zastosowana właściwie i w odpowiednim czasie...
   
 • 17.12.2010
  Artykuły: Packard Bell Go – idealny prezent pod choinkę Packard Bell Go – idealny prezent pod choinkę
  Nastał czas na nowe rozwiązanie w zakresie pamięci masowej dla komputerów osobistych: 2,5-calowy, mobilny dysk twardy Packard Bell Go. Pozwala on od ręki zwiększyć pojemność pamięci masowej komputera osobistego.
   
 • 15.10.2011
  Artykuły: Packard Bell Liberty Tab Packard Bell Liberty Tab
  Packard Bell ma przyjemność poinformować o wprowadzeniu do sprzedaży nowej wersji tabletu PB Liberty Tab z preinstalowanym system operacyjnym Android 3.2.
   
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2020 interaktywnie.com. All rights reserved.