• 14.12.2009
  Artykuły: Udziałowiec Facebooka i Naszej-klasy kupi ICQ? Udziałowiec Facebooka i Naszej-klasy kupi ICQ?
  Wiele wskazuje na to, że popularny komunikator ICQ już wkrótce trafi w nowe ręce. Według Wall Street Journal, AOL - dotychczasowy właściciel - prowadzi już ponoć rozmowy w tej sprawie z rosyjskim funduszem Digital Sky Technologies, która do tej...
   
 • 17.09.2009
  Artykuły: UE rozmawia z Microsoftem i Yahoo UE rozmawia z Microsoftem i Yahoo
  Organy Unii Europejskiej odpowiedzialne za działania antymonopolowe przyjrzą się bliżej sprawie współpracy Microsoftu i Yahoo - twierdzą źródła bliskie sprawie.
   
 • 19.08.2009
  Artykuły: UE sponsorem badań nad siecią 4G UE sponsorem badań nad siecią 4G
  Komisja Europejska przeznaczy 18 mln euro na badania nad technologią „Long Term Evolution (LTE) Advanced”, która umożliwi powstanie superszybkich sieci komórkowych 4G. Projekt badawczy ruszy najprawdopodobniej w styczniu 2010 roku.
   
 • 30.11.2009
  Artykuły: UE stworzy konkurencję dla Google? UE stworzy konkurencję dla Google?
  Francuski minister kultury, Frederic Mitterrand zaproponował uruchomienie europejskiego projektu digitalizacji książek, zbiorów archiwalnych i obrazów. W piątek europosłowie zgodzili się na powołanie specjalnej komisji, która zajmie się pomysłem...
   
 • 11.07.2008
  Artykuły: UE: nielegalne pliki = odcięcie od Sieci UE: nielegalne pliki = odcięcie od Sieci
  Europejczycy podejrzani o nielegalne udostępnianie muzyki i filmów w Internecie mogą zostać z niego „wyrzuceni”. Parlament Europejski głosuje we wrześniu nad nowym prawem telekomunikacyjnym.
   
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2020 interaktywnie.com. All rights reserved.