• 27.11.2008
  Artykuły: Święta w serwisach aukcyjnych Święta w serwisach aukcyjnych
  Dla serwisów aukcyjnych grudzień to okres finansowych łowów. Większość z nich przygotowuje się do świąt pełną parą - ruszają kampanie reklamowe, konkursy dla użytkowników i promocje.
   
 • 10.12.2007
  Artykuły: Święta z Wirtualną Polską Święta z Wirtualną Polską
  Wirtualna Polska uruchomiła bożonarodzeniowy serwis internetowy, który zawiera w sobie wiele informacji wiążących się z Bożym Narodzeniem, świątecznym wypoczynkiem, prezentami, życzeniami i wieczorem wigilijnym.
   
 • 11.12.2009
  Artykuły: Świetna kampania za 500$? To możliwe! Świetna kampania za 500$? To możliwe!
  Jak stworzyć genialną kampanię dla klienta z branży optycznej za jedyne 500 dolarów? Odpowiedź zna izraelski oddział agencji McCann Erickson, który odpowiada za internetową kampanię firmy Opticana wywołującą podziw marketerów z całego świata.
   
  14
 • 30.04.2010
  Artykuły: Świetna reklama Droid Incredible! [wideo] Świetna reklama Droid Incredible! [wideo]
  Widzieliśmy już filmiki z przeglądem sprzętu i oprogramowania świetnego Droid Incredible, który jest kolejnym etapem w sadze Droidów sieci Verizon. Para więc na kolejną świetną reklamę amerykańskiego operatora, z nowym modelem HTC w roli...
   
 • 25.07.2010
  Artykuły: Świetne zegary ścienne wykonane z płyt winylowych Świetne zegary ścienne wykonane z płyt winylowych
  Estoński designer Paweł Sidorenko wpadł na dobry pomysł, jak kreatywnie zużyć stare, winylowe płyty. A że talentu panu Sidorence nie brak, świadczą o tym efekty jego pracy. Zapraszam do obejrzenia świetnych zegarów ściennych wykonanych z płyt....
   
  1
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2019 interaktywnie.com. All rights reserved.