• 16.11.2007
  Polska piękna jak Fotyga
  Tegoroczna kampania wyborcza przypominała działania wojenne. I po raz pierwszy tak silnie wykorzystywała internet. Prezentujemy case study przedwyborczych działań Platformy Obywatelskiej oraz Prawa i Sprawiedliwości w nowych mediach.
   
  8
 • 16.11.2007
  Web 2.0 z bąbelkami
  Podejmując decyzję o zakupie jakiegoś produktu często sugerujemy się opiniami przyjaciół i znajomych, które są niejednokrotnie bardziej przekonujące niż jakakolwiek reklama. Fakt ten wykorzystuje Lemonade.com - platforma Web 2.0 służąca...
   
 • 17.11.2007
  Gazeta.pl rozmawia z CNN
  Agora planuje wzbogacić zawartość swojego portalu internetowego Gazeta.pl o materiały popularnej informacyjnej telewizji CNN.
   
 • 17.11.2007
  Interaktywny Madonet stawia na Netizens
  Z początkiem listopada agencja interaktywna Madonet zmienia nazwę na Netizens. Przekształcenie ma charakter strategiczny, a jego celem jest koncentracja agencji na roli internauty w komunikacji marketingowej. Firma pod nową marką Netizens skupi się na...
   
  6
 • 19.11.2007
  Jak sprzedać pomysł?
  Jak powstała np. genialna reklama Sony Bravia? Wszystko zaczęło się w głowie kreatywnego pracownika agencji, który podzielił się swym pomysłem z innymi pracownikami... i już w tym momencie ktoś mógł powiedzieć "banalne!".
   
  11
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2021 interaktywnie.com. All rights reserved.