• 1.04.2008
  Artykuły: Nowa osoba w Google Polska Nowa osoba w Google Polska
  Agnieszka Hryniewicz Bieniek dołączyła do zespołu Google Polska, w którym obejmie stanowisko Industry Head, Multi Sector.
   
  1
 • 2.04.2008
  Artykuły: Program motywacyjny ExxonMobil przez internet Program motywacyjny ExxonMobil przez internet
  Rok intensywnych szkoleń przez internet i mnóstwo emocji czeka na uczestników programu motywacyjnego ExxonMobil „Misja Mobil”. Program ruszył 25 marca. Został przygotowany przez Momentum Worldwide oraz MRM Worldwide.
   
 • 3.04.2008
  Artykuły: Rusza informacyjny wideo portal Rusza informacyjny wideo portal
  Sława, seks, wielkie pieniądze, władza i konflikty - to tematyka nowego, startującego w piątek, multimedialnego serwisu internetowego. Wideoportal.pl to kolejny polski serwis internetowy o życiu gwiazd i nie tylko, który stawia przede wszystkim na...
   
  6
 • 4.04.2008
  Gaga Z, czyli domy mediowe w natarciu
  Ponad miesiąc temu rozpoczęła się kampania promująca nową gwiazdę muzyki pop - Gaga Z. Dziś już wiadomo, że była to reklama teaserowa środka na zgagę Rennie. Akcja, której pomysłodawcą jest MediaCom skłoniła mnie do przemyśleń: "czy domy...
   
  16
 • 4.04.2008
  Artykuły: Agenda IAB ShowCase Agenda IAB ShowCase
  IAB ShowCase to cykl prestiżowych spotkań marketerów z reprezentantami branży internetowej. Pierwsze spotkanie odbędzie się 24 kwietnia. Dziś przedstawiamy agendę.
   
 • 4.04.2008
  Artykuły: MySpace zmieni się w e-sklep z muzyką MySpace zmieni się w e-sklep z muzyką
  iTunes, internetowy sklep należący do Apple, doczeka się poważnego konkurenta. Światowy serwis społecznościowy MySpace.com wkrótce rozpocznie sprzedaż muzyki, dzwonków do telefonów komórkowych oraz biletów na koncerty.
   
 
Arrow
newsletter
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2023 interaktywnie.com. All rights reserved.