• 2.04.2009
  Artykuły: Zobacz trailer filmu na plakacie Zobacz trailer filmu na plakacie
  Wydaje się niemożliwe? Nic bardziej mylnego. Taką usługę udostępnia od wczoraj swoim amerykańskim i brytyjskim użytkownikom Nokia.
   
  3
 • 2.04.2009
  Artykuły: Nowy dyrektor sprzedaży w mLife Nowy dyrektor sprzedaży w mLife
  Dyrektorem działu sprzedaży w firmie mLife został Marcin Zaleski. Na nowym stanowisku odpowiadał będzie za sprzedaż oferowanych przez mLife rozwiązań skierowanych do klientów biznesowych.
   
 • 2.04.2009
  Artykuły: Supertelefon promuje region Kanady Supertelefon promuje region Kanady
  Ciekawą promocję w sieci zafundowała sobie pół roku temu kanadyjska prowincja Nowa Szkocja - w roli głównej wystąpił stworzony na potrzeby kampanii rzekomy iPhone-killer.
   
  2
 • 2.04.2009
  Artykuły: Gry FPS "spokojniejsze" od wyścigów Gry FPS "spokojniejsze" od wyścigów
  Według ostatnio przeprowadzonych badań okazuje się, że gry, które symulują jazdę samochodem mogą prowokować znacznie większą agresję u graczy niż tytuły pełne wirtualnej przemocy.
   
  5
 • 3.04.2009
  Strategia.
  Zapraszam wszystkich chętnych do krótkiego testu: zadania sobie (lub koleżankom, kolegom) pytania o to, czy: nasza firma posiada strategię? Tak to się jakoś zrobiło, że zwykle szefowie firm w 100 proc. odpowiadają: "oczywiście, że tak". Niestety...
   
  8
 • 3.04.2009
  Artykuły: OS3 dla ING Banku Śląskiego OS3 dla ING Banku Śląskiego
  Połączone siły ING Banku Śląskiego i agencji interaktywnej OS3 multimedia zaowocowały projektem www.zblizeniowa.pl, kolejnej realizacji dla banku, z którym agencja współpracuje od 5 lat.
   
 • 3.04.2009
  Artykuły: Allegro podbija nowe rynki Allegro podbija nowe rynki
  Tym razem serwisy aukcyjne spod znaku Grupy Allegro pojawiły się w Kazachstanie (www.allegro.kz) i na Białorusi (www.allegro.by). Obie platformy przeszły pomyślnie testy w wersjach beta.
   
 • 3.04.2009
  Artykuły: Google kupuje Twittera?! Google kupuje Twittera?!
  Serwis Techcrunch dotarł do trzech niezależnych informatorów, związanych z podmiotami uczestniczącymi w być może najgłośniejszym internetowym przejęciu tego roku.
   
  3
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2021 interaktywnie.com. All rights reserved.