• 14.07.2009
  Artykuły: Nie przepłacaj agencji! Nie przepłacaj agencji!
  Rozliczenia między klientem a agencją to z pewnością temat rzeka. Często zamienia się jednak w króciutką nowelę, gdy sytuacja gospodarcza nie nastraja optymistycznie, a klient zamierza płacić tylko za efekty...
   
  6
 • 14.07.2009
  Artykuły: Dzieci na rolkach hitem YouTube! Dzieci na rolkach hitem YouTube!
  Reklama wody mineralnej Evian, w której małe dzieci tańczą breakdance i jeżdżą na rolkach, została wyświetlona w przeciągu pierwszych 2 tygodni już blisko 5,5 miliona razy.
   
  2
 • 14.07.2009
  Artykuły: #Kogo_chcą_blipowicze? #Kogo_chcą_blipowicze?
  Kuba Wojewódzki, Kazik i Wojciech Mann zwyciężyli w ankiecie przeprowadzonej wśród użytkowników Blipa na osobę, którą chcieliby w tym serwisie obserwować.
   
  1
 • 14.07.2009
  Artykuły: Panda bije na alarm - sieć w zagrożeniu! Panda bije na alarm - sieć w zagrożeniu!
  Około stu witryn zmodyfikowanych w taki sposób, by infekowały użytkowników poprzez wykorzystanie nie naprawionej dotąd luki w zabezpieczeniach produktu Microsoft, wykryła Panda Security. Najbardziej narażeni są internauci korzystający z...
   
  6
 • 14.07.2009
  Artykuły: Czas na biznes! Czas na biznes!
  Dwa największe portale: Onet i jego główny konkurent Wirtulana Polska, uruchomiły nowe serwisy poświęcone biznesowi i ekonomii.
   
  2
 • 14.07.2009
  Artykuły: Prywatność adresu IP vs Microsoft Prywatność adresu IP vs Microsoft
  W USA zakończyło się postępowanie, w którym orzeczono, że adresy IP nie stanowią danych osobowych. Wyrok może być krokiem do powstania drastycznych różnic w sposobie traktowania adresów sieciowych pomiędzy Ameryką a Europą.
   
 
Arrow
newsletter
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2023 interaktywnie.com. All rights reserved.