• 3.07.2009
  Artykuły: W Webstarach bez zmian W Webstarach bez zmian
  Kilka dni temu Cezary Kaźmierczak, organizator Web Star Festival, przesłał list do członków Akademii Internetu, w którym ustosunkował się do proponowanych zmian w kształcie festiwalu.
   
  3
 • 3.07.2009
  Artykuły: IAB Polska utworzył grupę roboczą ds. badań IAB Polska utworzył grupę roboczą ds. badań
  W ramach IAB została powołana do życia kolejna grupa robocza. Grupa ds. badań ma na celu ulepszenie istniejących już badań wykonywanych przez IAB (np. AdEx) oraz opracowanie nowych, umożliwiając zabranie wiarygodnych danych, dotyczących całego...
   
 • 3.07.2009
  Artykuły: Epuls.pl w hip-hopowym klimacie Epuls.pl w hip-hopowym klimacie
  Trwa skierowana do młodzieży kampania serwisu społecznościowego epuls.pl. Portal ma teraz swój hip-hopowy utwór, którego wykonawcą jest raper Jordas. Klip powstał przy współudziale użytkowników epulsa.
   
  11
 • 4.07.2009
  Większe bannery już w USA
  Kilkadziesiąt serwisów internetowych za oceanem (wsród nich m.in. The Times, Forbes, Discovery, CNN) rozpoczęło wyświetlanie większych reklam bannerowych. Jak wyglądałby Onet, gdyby zamieścić na nim bannery - giganty?
   
  11
 • 5.07.2009
  Artykuły: Zmiany w badaniu Megapanel PBI/Gemius Zmiany w badaniu Megapanel PBI/Gemius
  Począwszy od majowych wyników użytkownicy Megapanel PBI/Gemius będą mieli możliwość zapoznania się z danymi w nowym układzie. Modyfikacje wprowadzone przez Gemius i PBI to pierwsza partia zapowiedzianych w marcu zmian, które mają dopasować...
   
  1
 
Arrow
newsletter
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2023 interaktywnie.com. All rights reserved.