• 27.10.2011
  Artykuły: Internet Poland Conference & Expo 2011 w MT Polska Internet Poland Conference & Expo 2011 w MT Polska
  Internet Poland Conference & Expo 2011, największa impreza w Polsce prezentująca firmy oraz tematykę z dziedziny marketingu interaktywnego, odbędzie się w dniach 8-9 listopada w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska przy ul. Marsa 56c w Warszawie.
   
 • 27.10.2011
  Artykuły: X. Forum BMC w Warszawie X. Forum BMC w Warszawie
  W dniu 17 listopada 2011 r., w Hotelu Marriott w Warszawie odbędzie się X. Forum BMC Software. Konferencja gromadzi corocznie ponad 200-osobową grupę szefów największych przedsiębiorstw z różnych sektorów gospodarki, dyrektorów ds. informatyki i...
   
 • 27.10.2011
  Artykuły: Mediovski dołącza do IAB Polska Mediovski dołącza do IAB Polska
  Na dwa tygodnie przed startem Internet Poland Conference&Expo Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska przyjął nowego członka – została nim agencja interaktywna Mediovski.
   
 • 27.10.2011
  Artykuły: Fashion Week – pierwsza relacja live na Facebooku Fashion Week – pierwsza relacja live na Facebooku
  Już dziś wielką parą rusza V edycja największego polskiego wydarzenia modowego FashionPhilosophy Fashion Week Poland. Dla wszystkich, którzy nie mogą wybrać się do Łodzi na największe modowe święto, Fashion Week zorganizował prawdziwą modową...
   
 • 27.10.2011
  Artykuły: Aplikacja Petra Systems w Black Red White Aplikacja Petra Systems w Black Red White
  Największy polski producent oprogramowania na platformy mobilne przygotował aplikacje dla Black Red White. Rozwiązanie Petra Systems dedykowane jest pracownikom oraz klientom sieci meblowej, korzystającym z urządzeń z systemem iOS i Android.
   
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2021 interaktywnie.com. All rights reserved.